Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg? (Lent)

Hogyan győzzem meg? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy vannak e itt olyan tinédzserek akiknek sokat kell/kellett tanulniuk de közben sportolnak/sportoltak is? Mi a véleményetek erről?


Édesanyám szerint abba kellene hagynom a sportot, hogy ne vegye el az időmet a tanulástól. Véleménye szerint ha egy erős gimibe mennék 100%, hogy nem tudnám együtt a kettőt csinálni. Most 8.-os vagyok és a tanulás a sporttal tökéletesen összefér. De ő hajthatatlan... Pedig majdnem kitűnő vagyok.

Hogyan tudnám meggyőzni, hogy a tanulás mellett a sport is belefér? Legalábbis egyenlőre...

Köszönöm a válaszokat! Bocsánat a szóismétlésekért ^^


2011. szept. 12. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a mozgás egészséges...talán ezzel,meg ha olyan gimibe mész,ott akár versenyezhetsz is,nem tudom mit sportolsz és miota.
2011. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mond meg neki, hogy tegyetek egy próbát. Jövőre fogsz sportolni, és ha pl. 1 hónap után rosszabb jegyeket kapsz, mint általában, akkor nem fogsz sportolni tovább, de ha jókat, akkor meg engedje meg.

(Kicsit off: de azért ne menj olyan gimibe, ahol TÚL magas az elvárás, mert több régebbi osztálytársam nagyon megszívta, hogy hiper-szuper helyekre mentek, és most meg alig győzik, holott régen kitűnőek voltak. Szóval csak azt akarom mondani, hogy a képességeidnek megfelelő sulit válassz. :D)

2011. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, miért nem enged Anyukád sportolni, mikor az feltétele az egészségnek? Ha cigiznél, vagy innál, vagy olyan ruhákat akarnál hordani, amiből mindened kilátszik, azt megérteném, hogy nem engedi, de a sport szükséges az egészséghez! Örülhetne neki, hogy tudsz mozogni, és szeretsz is!
2011. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt általánosban egy osztálytársam. Ő 1. óta versenytáncolt és kitünő tanuló volt /8évig folyamatosan fiú létére/ A megye 3. legelitteb sulijába jár jelenleg. Most vagyunk 11.esek és tavaly 4.7 volt az átlaga.

És tudni kell róla hogy többszörös magyarbajnok, európa bajnok...

2011. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!