Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök hogy Annamari és...

Örültök hogy Annamari és Csaba nyert?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy akkora egy igazságtalanság voolt. Ők igazából nem is voltak versenybe csak azért lettek mert a Kingáék feladták! Sheriéknek kellett volna megnyerniük!! Azért szavazott az emberek többsége Annamariékra, mert Annamari egy idióta, kétballábas nő és egy csöppet nem bír táncolnii?! Igaz lehet rajta nevetnii de szerintem ez nem arról szólt hogy ki mennyire vicces!!
2011. nov. 20. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert Annamari 16 évesen örökbe adta a gyerekét, mert nem volt a háta mögött a családja, én nem ítélném el.

Lehet kicsi babám, te is így fogsz járni (ha Seri a "példaképed"), és csak remélheted, hogy a családod kiállna melletted, ha így járnál.(és képzeld el, milyen lehet 14 évesen elköltözni a szüleidtől és semmi támogatást nem kapni)

Na nem mintha AM rajongó lennék, de ezek a támadások rosszindulatúak.

2011. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
van eszem és nem szülnék 16 évesen!! Na de mind1.
2011. nov. 21. 15:22
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Aha...Osztálytársam anno úgy esett teherbe, hogy védekeztek, viszont mire észrevették, hogy terhes már késő volt. Ő is örökbeadta a babáját, de az ilyen elítélő emberkék miatt mennyit kellett szenvednie. Szép...

Amúgy meg Annamari jószívű lánynak tűnik, mindig odamegy mindenkihez, ha baja van, ráfért már valami boldogság.

2011. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocs, de nincsen eszed...olyan lehetsz, mint azok a hárpiák, akik megköpködnek bárkit, aki nem "makulátlan".

Seri aranyos, de inkább örültem Amari sikerének.

2011. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez már röhejes! Ők voltak a legbénábbak, és a legszánalmasabbak. Sőt,nem nyertek hanem "nyertek" Valószínű hogy csak azért szavaztak rájuk hogy másodszorra is jól kinevessék őket. A tuját meg csak sajnálják, hiszen egy birka az egész csávó úgy ahogy van.
2011. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok!! De nem érdekel senki véleményee!
2011. nov. 21. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!