Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem idegesít VV Csaba?

Titeket nem idegesít VV Csaba?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz az egész pali. A kisfilmjéből idézem: "Szerintem van helyem a villában, mert vonzom az érdekes helyzeteket és színes és izgalmas karakternek tartom magam." Erre bent nem csinál semmit, nem veszi ki a részét semmiből. 1-2 olyan rész volt, ahol több szerepet kapott, de az is csak azért, mert Attiláék piszkálták, de ezen kívűl semmi. Ez a pali önállóan még nem csinált semmit, csak akkor történik vele valami, ha a villatársai piszkálják. Amikor megszólal, akkor se mond semmi emlékezeteset, kb fél perc múlva elfelejtem, annyira lényegtelen volt. Más villalakók is vannak, akik keveset szerepelnek, de bennük mégis van valami, ami Csabából teljesen kimaradt, Seherezádé idegesítően affektál, Dya egy hisztis, Shádi meg állandóan fontoskodik, de róluk legalább el lehet modnani valamit. Csabiról mit? Semmit. Az mondja Fecó: ő egy nagyon jó szívű ember. Ebből mi nem látunk semmit, de mégha ki is derül, h ő a legjószívűbb gyerek, ki nem sz*rja le? Nem tett még semmi olyan, amiből ez kiderült volna. Amikor nagy ritkán megszólal, akkor is oylan eröltetettnek tűnik az egész, csak nézek, h ez most mit erölködik? Hisz ezt elmondhatta volna tulajdonképpen bárki. Egy szerencsétlen balf*sz a csávó, mikor csesztették nem tudta magát megvédeni, megtették helyette mások, de mikor őket támadták, ő csak ült és lesett a kanapén. Amikor valami tanácskozás van vagy fontosabb eseményt tárgyalnak meg ő csak les. Meg ez a duma, h felveszi a kesztyűt... hagyuk már... Ez egy fatökű balf@sz, szerintem még az életében nem kellett kiállnia önmagáért. Tipikus jófiú, anyu pici kedvence, szerintem a szülei minden az ölébébe adtak, soha semmilyen problémája nem volt, ezért lett ennyire semmilyen, egyszerűen olyan, mitnha nem is lenne személyisége.

Meg mi az, h helyes pasi? Meglátom a 3 jelöltet, jól van az első kettő jól néz ki, a harmadik meg, te jó ég milyne feje van... Ez majd kap vagy 10%ot és az első kettő között dől el, erre látom, h fú b*szki, van vagy 45%-a. Ki a rák szavazta be ezt a szerencsétlent? Meg Crist, hogy a p*csába ejtette ki? Szerintem: Sokan utálták Crist, megsajnálták Csabát, bevették ez a felveszem a kesztyűt dumát és végül, erős a gyanum, hogy sok gazdag ismerőse van, akik nyomták rá, mint annó Gombira. És ez a lúzer bekerült, csak mert sok pénze van. Nagyon tetszik egyébként, h Balázs folyton cseszteti. Tudom, h pártatlannak kéne maradnia, de igaza van. Ez már szerintem ciki, h ez a pali ennyire színtelen egy ilyen típusú műsorban. És nekem ne mondja senki, h "az RTL nem válogat be róla semmit, mer ki akarnak b@szni vele, az online adásban láttam, h jófej, a háttérben mindig látom, h beszél valakivel." (igen a háttérbe való, díszletnek szerintem egész jó) Ez ide k*rvára kevés. Szerintem igazából mindig az élet sodorta és így érte el sikereket, mer azé télleg jó képességű gyerek és a szituációkból emiatt jól került ki. Azt gondolta, h majd ide bekerül itt is majd az élet sodorja, és majd így sikeres lesz itt is. Dehát itt az nagyon kevés, h okos vagyok, anyuci szeret, meg izmos vagyök.

Majd most biztos jönnek az okoskodók, h "inkább ő, mint a Peti vagy az Ati, mer ők rosszindulatúak, a Cris egy félkegyelmű, a Dya hisztis és buta, blablabla, a Csaba legalább rendes" Jó elhiszem, h rendes, de most azt akarjuk lesni a TV-ben h Csaba rendes, vagy azt, h Atiék kib@sznak ezzel azzal, vagy h Vera beleb@ssza a szemetet az ágyba meg, hogy Dya el kezd p*csogni egy csótány miatt. Hát inkább az utóbbiakat, mer ezek legalább érzelmeket váltanak ki belőlünk...


2011. nov. 14. 19:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

milyen indulatok vannak benned... :D szerintem túl nagy dobra vered ezt a dolgot. Én bírom Csabát, szeretném, ha ő nyerné meg a fődíjat, mert az eddigi vv-k során kb ő az első igazán normális ember ott bent. Engem, személy szerint, rohadtul idegesít, hogy ilyen agyhalott Alekosz-félék nyernek házat, kocsit, millákat stb, csak mert hülye, és lehet rajta röhögni. Akkor csak egy normális nyerjen már! Csaba nem járatja le magát, nem csinál hülyét magából ország-világ előtt. Lehet, hogy egyébként szórakoztató karakter lenne, de amíg a villa televan szarkavaró idiótákkal, addig nem tud mit tenni, persze, hogy nem a normálist mutatják. Az, amiket a videójában mondott, meg hogy felforgatja a villa életét, szerintem ő sem gondolta komolyan, de hát nem mondhatta azt, hogy "ha visszamegyek, ugyanilyen unalmas leszek, amilyen eddig voltam". A kinézetéről meg csak annyit, hogy nekem pl. tökre bejön, nem a legszebb, de intelligens kinézete van, jó a teste, alapjában véve helyes. De gondolom, te fiú vagy, így ezt nem tudod jól értékelni. :) meg amúgy is ízlése válogatja...

amúgy meg de, inkább ő, mint péter, aki csak a szart tudja kavarni, de azon kívül semmi mást nem csinál. K*rvára idegesítő, hogy azt hiszi, mindent meg mindenkit ő irányít. Ráadásul eddig egy darab poént nem hallottam tőle, mert ok, attila vicces, ő maradjon, na de péter??? Rajta mégis mit szeretsz nézni? Számomra nem szórakoztató, hogy az az egy témája van, hogy kit kéne kitenni a villából. És ő még ronda és irritáló is, csabára legalább jó ránézni.

2011. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Az alekosz éva olivér triumvirátust én is utáltam. Alekoszon lehetett röhögni de idegesítően buta és egoista volt.

Péter és Attila a kedvenceim. Attila azért, mert nagyon érdekes karakter, egy kemény manipulátor, aki az érzelmeit ne mtudja kezelni és egyre gyakrabban látszik, hogy milyen érzékeny és magányos. Vajon mitől vált sebzetté?

Péter ne mhumoros? Neki van a legjobb humora a villában. Nem attól lesz humoros valaki, hogy vicceket mond. Én szakadtam, amikor megalapította a speciál kommandót bandikával és crissel, ahogy kiröhögtette őket, meg amikor Shádit leitatták. Ez a fickó egy k*csög, de nagyon vicces. Meg nagyon jól kitudja fejezni magát a titokszobában én szakadok rajta, hogy miylen ironikusan fogalmaz, Jó volt olyan húzása, ami nem tetszett, pl mikor 1 pontot adott Veráéknak szándékosan, de jó karakter akkor is. Meg, hmindig kavarja a sz*rt de nem jön be neki, mellé társul az alacsony köpcös termete, ami komikássá teszi az egész figurát.

Csabából bezzeg ömlenek a poénok :) Tegnap jegyezte meg Balázs, h legalább mondott egy poént. Bár má nem emlékszem mi volt... :D Ha meg szereted nézni Csabát, akkor ahhoz nem kell a VV-t nézni, elég egy fotó is róla. Ez is tökéletes képet ad Csabáról, h jó nézni, oszt ennyi :) Pont olyan üres, mint a fénykép, ami róla készülne, és az a fénykép is kb ugyanannyit árulna el róla, mint ez X számú összefoglaló.

Igen, szeritnem is emberileg Csaba veri a többieket, de nagyon unalmas, könyörgöm az ilyenek maradjanak kint és jótékonykodjanak, de ne jöjjön egy ilyen műsorba.

2011. nov. 14. 20:30
 3/35 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek mindenben. Csabán el lehet aludni. És amúgy szeintem meleg. Nem gondoljátok? Érdekes, hogy nyomult rá Kinga, Dya, most Annamari, de neki egyik se tetszett még annyira se, hogy egy kis kavarás legyen belőle. Azért ezt nem hiszem...Annyira nem jópasi, hogy ilyen válogatós legyen. Sőt, szerintem kifejezetten csúnya, nekem még Attila is jobban bejon.
2011. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Leszögezem, hogy kb 15 másodpercet láttam a Valótlan Világ ötödik évadából, azt is a napiszarnak hála, amikor a kan cigány elcsodálkozott, hogy a fürdőszobában rézből vannak a csaptelepek. Nem is tagadhatta le, hogy cigány, egyből mondta, hogy "kilója megér 1500-at is..." Na ja, rézgyűjtő a villában. =P Ezen kívül tudatosan kerülöm a témát, de csak nem tudtam megállni, hogy ne reagáljak erre.


Nem tudom, mennyire követed figyelemmel, de amit kapsz a tv-ben esténként, az a fontosabb események összefoglalója. Mi kell a nézőknek? Szex, botrány, balhé, veszekedés, ez viszi a nézettséget. Az senkit nem érdekel, ha intellektuális, több órás beszélgetésbe elegyedik két villalakó. Csabi gyerek meg lehet, pont ezt csinálja. El van, mint penészes kutyaszar a fűben. Lehet ő csinálja jól?


Butítják itt a népet ezerrel, és úgy tűnik, senki sem veszi észre, mert senkit sem érdekel. Szeretettel küldöm a zenét a VV szimpatizánsoknak, szövegre odafigyelni ám! :D

http://www.youtube.com/watch?v=Pxuh0paj0zI

2011. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
29%

Engem inkább az h valaki 2 naponta mindig kirakja ezt a kérdést xD Nem védem a Csabát, mert nem izgat de már elég unalmas h még mindig itt vannak a ,,gazdag és megvette", meg a ,,sajnálták" dolog. Azt érdekes mód senki nem emlegeti h a ,,párbajtársa" facebook oldalán mennyi plázacica írogatta h így 100ezret úgy százezret költött már :D

Minden esetre én jobban szeretem ha valaki pozitív érzést vált ki belőlem mint gyűlöletet. Ha meg pozitívat nem akkor inkább a semmit :)

És nem tudom mit aggódtok, így is úgy is valamelyik szemétláda fogja megkapni a nyereményt, normális embernek esélye sincs itt, lévén h csak azok szavaznak itt akik azt szeretik nézni hogyan alázzák meg az emberek egymást :) Értem én h van akinek ez a szórakozás, de h ilyennek akartok nyereményt adni xD

2011. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
50%
Nem olvastam végig amit írtál. Csak a kérdésre válaszolok. Igen,engem is idegesít a tuja. De állítólag nagyon gazdagok,és iszonyat sok pénzes rokon,barátok,ismerősök állnak a háttérben. Volt olyan közeli rokon,aki 100 ezreket költött a beszavazóján,meg a párbaján is,ezért tudott nyerni.
2011. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
még azoknak írom, akik ezt mondják: "inkább ő nyerje meg, mint a többi mer ő rendes". Az lenne a legnagyobb igazságtalanság, ha ő nyerné meg. Pénzes, meg úgyis jó melója lesz, mer elintézi neki a befolyásos családja. Minek aláb*baszni a egy kérót, meg egy rakás lóvét? Bent ül és megalszik a tej a szájában, inkább olyan nyerje már akkor, aki TESZ is érte valamit.
2011. nov. 15. 12:56
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
Egyetertek kerdezo!!Egy kis nyomi pocs, ronda is raadasul.Akit en meg ki nem allhatok, az a kis alszent Fecoka.Attila a legjobb!!
2011. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
ja, azt meg elfelejtettem, h Gergot is utalom.Remelem nemsokara kiesik!!
2011. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
jaa, bizonyára Csabi aztán nagyon intellektuális lehet, egy bonyolultabb mondatot nem tud megfogalmazni, mikor beszél csak vigyorog bárgyún, jobbra balra tekinget és látszik rajta, h le sz*rja ami körülötte van, csak azért beszél, h ne szűnjön meg teljesen a létezése :D
2011. nov. 15. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!