Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem idegesít VV Csaba?

Titeket nem idegesít VV Csaba?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz az egész pali. A kisfilmjéből idézem: "Szerintem van helyem a villában, mert vonzom az érdekes helyzeteket és színes és izgalmas karakternek tartom magam." Erre bent nem csinál semmit, nem veszi ki a részét semmiből. 1-2 olyan rész volt, ahol több szerepet kapott, de az is csak azért, mert Attiláék piszkálták, de ezen kívűl semmi. Ez a pali önállóan még nem csinált semmit, csak akkor történik vele valami, ha a villatársai piszkálják. Amikor megszólal, akkor se mond semmi emlékezeteset, kb fél perc múlva elfelejtem, annyira lényegtelen volt. Más villalakók is vannak, akik keveset szerepelnek, de bennük mégis van valami, ami Csabából teljesen kimaradt, Seherezádé idegesítően affektál, Dya egy hisztis, Shádi meg állandóan fontoskodik, de róluk legalább el lehet modnani valamit. Csabiról mit? Semmit. Az mondja Fecó: ő egy nagyon jó szívű ember. Ebből mi nem látunk semmit, de mégha ki is derül, h ő a legjószívűbb gyerek, ki nem sz*rja le? Nem tett még semmi olyan, amiből ez kiderült volna. Amikor nagy ritkán megszólal, akkor is oylan eröltetettnek tűnik az egész, csak nézek, h ez most mit erölködik? Hisz ezt elmondhatta volna tulajdonképpen bárki. Egy szerencsétlen balf*sz a csávó, mikor csesztették nem tudta magát megvédeni, megtették helyette mások, de mikor őket támadták, ő csak ült és lesett a kanapén. Amikor valami tanácskozás van vagy fontosabb eseményt tárgyalnak meg ő csak les. Meg ez a duma, h felveszi a kesztyűt... hagyuk már... Ez egy fatökű balf@sz, szerintem még az életében nem kellett kiállnia önmagáért. Tipikus jófiú, anyu pici kedvence, szerintem a szülei minden az ölébébe adtak, soha semmilyen problémája nem volt, ezért lett ennyire semmilyen, egyszerűen olyan, mitnha nem is lenne személyisége.

Meg mi az, h helyes pasi? Meglátom a 3 jelöltet, jól van az első kettő jól néz ki, a harmadik meg, te jó ég milyne feje van... Ez majd kap vagy 10%ot és az első kettő között dől el, erre látom, h fú b*szki, van vagy 45%-a. Ki a rák szavazta be ezt a szerencsétlent? Meg Crist, hogy a p*csába ejtette ki? Szerintem: Sokan utálták Crist, megsajnálták Csabát, bevették ez a felveszem a kesztyűt dumát és végül, erős a gyanum, hogy sok gazdag ismerőse van, akik nyomták rá, mint annó Gombira. És ez a lúzer bekerült, csak mert sok pénze van. Nagyon tetszik egyébként, h Balázs folyton cseszteti. Tudom, h pártatlannak kéne maradnia, de igaza van. Ez már szerintem ciki, h ez a pali ennyire színtelen egy ilyen típusú műsorban. És nekem ne mondja senki, h "az RTL nem válogat be róla semmit, mer ki akarnak b@szni vele, az online adásban láttam, h jófej, a háttérben mindig látom, h beszél valakivel." (igen a háttérbe való, díszletnek szerintem egész jó) Ez ide k*rvára kevés. Szerintem igazából mindig az élet sodorta és így érte el sikereket, mer azé télleg jó képességű gyerek és a szituációkból emiatt jól került ki. Azt gondolta, h majd ide bekerül itt is majd az élet sodorja, és majd így sikeres lesz itt is. Dehát itt az nagyon kevés, h okos vagyok, anyuci szeret, meg izmos vagyök.

Majd most biztos jönnek az okoskodók, h "inkább ő, mint a Peti vagy az Ati, mer ők rosszindulatúak, a Cris egy félkegyelmű, a Dya hisztis és buta, blablabla, a Csaba legalább rendes" Jó elhiszem, h rendes, de most azt akarjuk lesni a TV-ben h Csaba rendes, vagy azt, h Atiék kib@sznak ezzel azzal, vagy h Vera beleb@ssza a szemetet az ágyba meg, hogy Dya el kezd p*csogni egy csótány miatt. Hát inkább az utóbbiakat, mer ezek legalább érzelmeket váltanak ki belőlünk...


2011. nov. 14. 19:47
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Nem, tök szexi, meg jó arc. Remélem, sokáig jut.
2011. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hát igen, kb annyira szexi mint egy Tuja bokor.... :)
2011. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nem is tudom melyik a jobb egy unalmasnak titulált normális srác, vagy egy személyiségzavaros, mindenkit megsértő Attila.

Az Attila drukkereknek annyit üzennék, hogy éljenek vele egy kis időt összezárva, és utána mondják, hogy milyen jó fej :)

2011. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én szívesen élnék vele :-) (mármint Attilával)
2011. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
most már idegesít..
2011. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!