Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mintha a vv műsorvezetői a...

Mintha a vv műsorvezetői a Csaba ellen kampányolnának. Nem?

Figyelt kérdés

csupán azt vettem észre, mintha azóta, hogy kiderült, hogy a nézők többségének ő a legszimpatikusabb, folyamatosan nem mutatják, a műsorvezetők leminősítik, megjegyzéseket tesznek rá, hogy pl nem szól semmit (én viszont nem tudom elképzelni, hogy egész nap meg sem szólalna....)


más hogy látja?


2011. nov. 12. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Jah hogy te szereted nézni a fejét ahogy unatkozik és meg se mukkan...am balázs is folyton szekállja igaz az túlzás
2011. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem unatkozik és meg is mukkan, csak mintha szánt szándékkal nem mutatnák.
2011. nov. 12. 23:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen egyet értek veled.Meg mikor Csaba ment vissza a párbajról Lilu is ilyen tök lehangolt hangon beszélt utána.Balázsról meg ne is beszéljünk...
2011. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek Veled! Itt van az, mikor úgymond kipuhatolják a közönség véleményét, és a háttérben elkezdenek manipulálni! Direkt olyan jeleneteket fognak bevágni Csabáról, ami nem tetszik majd a nézőknek. Nyílván az RTL nem így rendezte a műsort, hogy Csaba nyerjen. Nekem nagyon úgy tűnik, ők inkább Attilával, vagy Kingával szimpatizálnak! De amúgy nekem tökre felháborító egy ilyen műsorban ez a "ki a legszimpatikusabb villalakó" kérdés!? Ordít belőle, hogy csak nyomozni akarnak,kit kell ezután jobban előtérbe helyezni és kit kell jobban elnyomni! Meg ez a szlogen, hogy mindenről a néző dönt! :DD Vicc!
2011. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

mert ők is látják, hogy csaba egy tuja :)

de komolyan!ha csinálna valamit mutatnák.attila és kinga azért van mindig a porondon mert ők ÉLNEK!!!

2011. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

lehet hogy többiek "élnek"

de nekem már csak kizárásos alapon is a Csaba tetszik


Attila: ronda

Gergő: csak egy test

Feri, Shádi: jellemtelenek

a csajok: egyéniség nincs, csak szexre jók


Csaba az egyetlen aki olyan mint általában az emberek - és kétlem, hogy "növényként" létezne

2011. nov. 13. 14:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült hogy Csaba a legszimpatikusabb akkor Lilu majdnem elsírta magát...
2011. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy sem hiszem el,hogy egész nap nem beszél senkivel. Lehet,hogy pont ő csinálja jól..sőt ha azt nézzük ' nem csinál semmit',de ha belegondolok a legtöbben róla beszélnek mégis.
2011. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

az RTL nagyon azt hiszi hogy a primitívség, az erkölcstelenség kell az embereknek és ezt próbálják erőltetni.

nem tűnt fel nekik az sem, hogy egy Dya féle kiesik egy molett jogásznővel szemben.


és itt megjegyezném, hogy az x-faktor műsorvezető hölgyétől(Nóri?) sem esett jól, hogy egyik beszédében azt taglalta, hogy ő a szexre gondolt x versenyzők miatt.

2011. nov. 13. 17:10
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Mégis mit mutassanak azon az unalmas tuján?

Csak néz ki a fejéből bambán,és semmit nem csinál,de azt nagyon jól.

2011. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!