Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök hogy Annamari és...

Örültök hogy Annamari és Csaba nyert?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy akkora egy igazságtalanság voolt. Ők igazából nem is voltak versenybe csak azért lettek mert a Kingáék feladták! Sheriéknek kellett volna megnyerniük!! Azért szavazott az emberek többsége Annamariékra, mert Annamari egy idióta, kétballábas nő és egy csöppet nem bír táncolnii?! Igaz lehet rajta nevetnii de szerintem ez nem arról szólt hogy ki mennyire vicces!!
2011. nov. 20. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én örülök.

Ők legalább igyekeztek és beleadtak mindent amit tudtak..jó persze nem azt mondom,hogy Gergőék nem igyekeztek.

Nincs bajom,hogy ők nyertek,szerintem megérdemelték!

2011. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem érdemelték meg. Annamari mint már említettem egy idióta kétballábas nő. És szerintem Sheriék is ugyanúgy mindent beleadtak.
2011. nov. 20. 20:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Sheriéknek kellett volna nyerniük, de egyébként örülök! Annamaritól egy nagyon nagy dolog volt!!!
2011. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen,mert Seri pucsított össze vissza,na mindegy. Én is enyhe 10 éve táncolok és tény,hogy kétballábúbb,mint Seri.

De én azt láttam,hogy jobban igyekeztek Csabáék és élvezték is amit csinálnak legalább nem volt olyan erőltetett..

2011. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok hogy Annamarinak mennyire van egy normális családjaa. Tudtommal örökbe adta gyerekéét. Hát ez nagyon szép dolog voolt tőle mondhatoom. Kimehetne a villából nyugodtan. Amugy nem tudjátok hogy, hogy lehet SMS-t küldeni a villalakóknak?
2011. nov. 20. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt igazságtalanság, azért mert valaki (seherezádé) rendelkezik gogo-táncos múlttal, még nem kötelező egy táncversenyt neki nyernie... és a nevedből ítélbe biztos egy 12 éves kiscsaj vagy, akinek ez a csaj a példaképe, hát gratulálok, hogy egy ekkora útszéli qrva a te példaképed
2011. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Én egyáltalán nem örülök, hogy annamari-csaba páros nyerte a versenyt...HOOOOL?MIÉÉRT? Nevetséges, olyan kétballábasok ahogy azt illik.

Csaba amúgy is irritál, finoman szólva, mert állandóan mindent megnyer, ami már kezd egy kicsit unalmas lenni.

De hál istennek, benyalta a kis b*zi, mert nem találkozhat a családjával:-)


20N

2011. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eggyetértünk utolsó válaszoló.
2011. nov. 20. 20:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó elöttinek mondom h nem 12 éves vagyok!! Kicsivel több .. és senki nem mondta h ő a példaképem. Csak annyi h ő a kedvencem a villából mert sztem ő a legnormálisabb.
2011. nov. 20. 20:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
végig Sheriékre szavaztam ...
2011. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!