Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor. Nem furcsa hogy...

X-faktor. Nem furcsa hogy Norbi kiesett? Egyszer sem kellett párbajoznia. Másik két fiúnak 2-szer is kellett és most egyszer csak kiesik:- (

Figyelt kérdés
Vecára is nagyon berágtam mert megkérte a rajongóit hogy szavazzanak Nicolasra szerintem ez nem volt szép húzás tőle. Nem érdekel én már meg sem nézem az X faktort.. A másik Hogy vastag Csaba sztár helyett az öccsét hívta meg? Ezzel sem értek egyet.. Meg azt hittem a végén lesmárolják egymást... jól van tudom testvérek de azért van egy határ.. Köszi a válaszokat. 17L
2010. dec. 19. 09:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

13:57 Miért vagy ilyen ellenséges? Hogy írhatsz olyat, hogy hamis a hangjuk? Azért... ez most irigység, vagy mi? Ok, lehet, hogy a nagy része arra megy, hogy pénzt csikarjanak ki az emberekből. Na de ilyet.... Csabi nagyon szépen énekel, és szuper előadó. Ha neki hamis a hangja, akkor leírnád, hogy Norbinak milyen? Mert ez azért hazugság.

Nem kell annyira belebolondulni Norbiba, hogy Csaba és Nikolas, Veca és a többiek tehetségét figyelmen kívül hagyjuk, sőt letagadjuk. Mert akkor hazudunk. És az nem vmi szép, sőt ellenszenves dolog.

Én azokat birom nagyon, akik ok, rajongnak Norbiért, de nem írják azt, hogy Nikolasnak, Csabinak vagy Vecának nincs hangja. Mert ez hazugság. Írhat bárki bármit, de ez kész tény!!!! Ez van.

2010. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem az lett volna a bunda, ha Norbi nyer. Mert lássuk be,hatalmas egy figura, de azért közel sem ő volt a legjobb. Én Csabinak szurkoltam, örülök, hogy ő nyert. Bár azt hittem Nikolas lesz a nyerő.
2010. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!