Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor. Nem furcsa hogy...

X-faktor. Nem furcsa hogy Norbi kiesett? Egyszer sem kellett párbajoznia. Másik két fiúnak 2-szer is kellett és most egyszer csak kiesik:- (

Figyelt kérdés
Vecára is nagyon berágtam mert megkérte a rajongóit hogy szavazzanak Nicolasra szerintem ez nem volt szép húzás tőle. Nem érdekel én már meg sem nézem az X faktort.. A másik Hogy vastag Csaba sztár helyett az öccsét hívta meg? Ezzel sem értek egyet.. Meg azt hittem a végén lesmárolják egymást... jól van tudom testvérek de azért van egy határ.. Köszi a válaszokat. 17L
2010. dec. 19. 09:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
Am hogy jön ez a családi kapcsoltokhoz?
2010. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

Csakhogy tisztázzuk a dolgokat:

Vannak olyan dalok, amiket sokkal jobban elő lehet adni állva, vagy ülve tánc nélkül és vannak olyan dalok, amire jól lehet mozogni.

Ha figyelted volna Csabi és Nikolas is táncolt, mozgott, amikor olyan dalt énekeltek...De nyílvánlaó, hogy mondjuk a Hallelujah közben nem fog táncolgatni Nikolas.


Egyébként ideje volt kiesnie Norbinak, mondjuk én már tovább sem jutattam volna, mert amit ő csinál nem éneklés.Tegnap kivételesen énekelt, de az kevés, hogy a végén énekel, mindig énekelni kellett volna, nem pedig hörögni.

És valóban voltak sokkal nagyobb tehetségek, akik már kiestek, mint a Norbi pl. Janicsák Veca, Wolf Kati, Non Stop.Ők mind nagyon jók és tehetségesek, Norbi nem annyira.



Hajrá Nikolas:)

15/L

2010. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
77%

Szerintem jó döntés volt Norbit kiejteni.

Egyébként is ez ZENEI tehetségkutató! (utánanéztem) Szóval menjen a csillag születikbe, ott majd nyerhet.

2010. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágjátok ezen magatokat, úgyis megy mindegyik a műsor után a süllyesztőbe, mint a többi ilyen versenyt megnyert "sztár" is (vagy aki jó volt benne). :) Hol van már pl. Tóth Vera is? Csak a fogyásairól hallunk. Senki nem kíváncsi rájuk, szerintem ti se rohantok a boltba Király Viktor, Oláh Ibolya vagy Rúzsa Magdi lemezeiért. Van aki fenn marad, de a legtöbbnek leágaz a csillaga a műsor után pár hónappal és csak néha kapják fel őket egy nosztalgiára. :D
2010. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
83%

Kedves kérdező!

Csupán egyetlen dolog érdekelne!Még akkor is ennyire nagy rajongója lennél Király L. Norbinak,ha nem látnád,csak hallanád?

Már ne is haragudj,de szerintem kész büntetés lenne egy CD-i hanganyagot végighallgatni tőle!Félre ne érts,imádom amit csinál,de lássuk be hangja tényleg nem sok.....Azért ennyire ne legyél elvakult! :)

2010. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
70%
épp ideje volt, semmi keresnivalója nem volt ebben a műsorban. a tehetsége kimerült a táncban és a showcsinálásban, eddig éneklést nem lehetett tőle hallani...
2010. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek más tetszik. Norbi nagyon jó fej, de én már legalább 3 héttel előbb kiejtettem volna. Időnként nagyon jól énekel, de volt amikor csak ordibált, és ez egyáltalán nem tetszett. Szerintem Nikolas és Csaba is sokkal jobb. És nekem kimondottan tetszik, hogy ennyire szereti egymást a két testvér. Nagyon jó volt hogy Tamást hivta meg szerepelni. Vecával kapcsolatban meg csak annyit, hogy lehet, hogy nagyon jó hangja van, de nekem egyáltalán nem szimpatikus, én őt be sem juttattam volna. Ahogy a Nyári lányokat és a nyafogó hangú Fannyt sem. De ez az én véleményem, és vannak olyanok akiknek éppen ők tetszenek. Miért kell ezen kiakadni?
2010. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%
Norbi egy nagyon szórakoztató jelenség, egy-két számával valóban odacsalogatott a tévé elé, de szakmailag ez nem tudás. Kíváncsi vagyok a ma estére, Csaba vagy Nikolasz? Mindkettő tehetséges versenyző.
2010. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
0%
NIKOLASZ.Csaba sablon,van már elég gary Barlow Mo.on!
2010. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem, az volt a furcsa, hogy eddig benn maradt. Oké, nagyon nagy arc, kétségtelenül nagy showman, de az milyen lett volna már,ha ő nyeri meg? Az összes többi X-faktorban szuper hangú tehetségek győztek, itt meg egy ilyen figura nyerné meg. Szégyen lenne Magyarországra nézve. ő még attól nem fog "kihalni" sokat fogunk hallani róla, azt hiszem.

A másik két fiúnak meg szerintem jót tett a kétszeres párbaj. Megerősödtek tőle, ezért jutottak be a fináléba is.

Vecára meg nem kell haragudni. Megkérdezték tőle, hogy kire szavazna, ő meg elmondta. Nagyon jó barátja Nikolas, hülye lett volna, ha nem biztatná a nézőket, hogy rá szavazzanak. Ha már ő nincs benne, megkérheti a fanjait, hogyha szeretnék, akkor szavazzanak az egyik legjobb barátjára, nem? Ezen nincs mit berágni, nem pisztollyal meg atombomba-robbanással fenyeget, hogy "bizony nem szavaztok nekem Nikolasra, akkor ehaj-tyuhaj de nagy baj lesz!" ő csak tett egy kijelentést és elég gáz, ha ilyenen berágtok. Úgyis mindenki arra szavaz, akire akar. Veca szava nem szent.

Miért ne hívhatta volna meg az öccsét. Részben miatta esett ki, most az X-faktor alatt lettek jóba, akkor meg miért ne hívhatná meg? Szerintem tündérien énekeltek. Ez az igazi testvéri szeretet. Az jobb lenne, ha úgy lenne mint nagyon sok családban, hogy már 10 éve nem tartják a kapcsolatot? Nem, nem hiszem...


Mindenesetre én örülök, hogy Nikolas  meg Csabi  jutott be, én már úgy vagyok vele, hogy mind a kettőt nagyon nagyon szeretem, és teljesen mindegy, hogy ki nyer, már a második hely is egy gyönyörű eredmény. Én, bárhogy alakul is, nagyon fogok örülni :)  Hajrá fiúk!!!!

2010. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!