Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor. Nem furcsa hogy...

X-faktor. Nem furcsa hogy Norbi kiesett? Egyszer sem kellett párbajoznia. Másik két fiúnak 2-szer is kellett és most egyszer csak kiesik:- (

Figyelt kérdés
Vecára is nagyon berágtam mert megkérte a rajongóit hogy szavazzanak Nicolasra szerintem ez nem volt szép húzás tőle. Nem érdekel én már meg sem nézem az X faktort.. A másik Hogy vastag Csaba sztár helyett az öccsét hívta meg? Ezzel sem értek egyet.. Meg azt hittem a végén lesmárolják egymást... jól van tudom testvérek de azért van egy határ.. Köszi a válaszokat. 17L
2010. dec. 19. 09:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
OMFG.. mért baj az ha Veca azt mondta hogy szavazzatok Nikolasra???? nem azt mondta hogy ha nem szavazunk rá akkor mittomén megöl vagy vmi.. ő csak mondta... ettől még aki nem szavaz rá arra se fog haragudni.. -.-"
2010. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, mit kell most ezen rágódni? Eddig Norbi simán tovább jutott, hát most kiesett, ez van. És jogos is volt, csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, az volt a furcsa, hogy dobogós helyen végzett. Én már pár héttel ezelőtt kidobtam volna, de legkésőbb múlt héten már biztos, mert akkor aztán még önmagához képest is nagyon gyenge volt. Amúgy tegnap megtáltosodott, mert egész döntő alatt szerintem tegnap produkálta a legjobbat. De akkor is, eddig csak hörgött, korábban is megmutathatta volna, hogy nem csak azt tud. És ez valóban énekes-tehetségkutató. A pluszt keresik az énekes jelöltekben. Norbiban megvan a plusz, ez így igaz, csak hogy nála nincs meg az ALAP. És anélkül sokat nem ér az egész hosszú távon.

Lehet, hogy eddig nem kellett párbajoznia, de ez már a vége, a rajongok már nagyon komolyan veszik, és esetleg az is küld szavazatot, aki eddig nem tette. Láthattuk, hogy Norbi mindig csont nélkül továbbjut, és sokkal jobban szavazgattak Csabára meg Nikolasra, hogy ez ne történhessen meg. Viszont a Norbi rajongók meg nem biztos, hogy úgy rákapcsoltak, mert hozzászoktak ahhoz, hogy ő úgy is mindig tovább jut. Lehet, hogy furcsa, de ez is lehet magyarázat.

2010. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem is furcsa. Ő volt az egyetlen, aki soha nem párbajozott, és biztos most is rengetegen szavaztak rá. Annál is inkább, mert tegnap végképp megdőlt, hogy "nem tud énekelni" - hát dehogynem. Én direkt csak hallgattam egy ideig, és nagyon tetszett. Szegény Norbi. Most maradt a nyálgép Csaba meg a mindig egyforma Nicolas...remélem, lesz még Norbi-koncert az Arénában!!!
2010. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Itt volt az ideje,hogy Norbi essen ki.Nem is értem,hogy jutott el idáig.Azért nem szavaztak rá olyan sokan,mert már unalmas amit csinál.
2010. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon van a hangsúly hogy jogos vagy sem. Általában ha valakinek a kedvence esik ki akkor már keresi a bűnbakot p.: bunda az egész, furcsa hogy ki esett, pedig a másik nem érdemelte volna meg hogy tovább jusson STB. Én szeretem Norbit és én is mérges/szomorú voltam, hogy ki esett de ez van. A továbbjutók is nagyon jók
2010. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Nem, nem furcsa, hogy úgy esett ki, hogy még sosem párbajozott. Itt már csak 3 felé oszlottak a szavazatok, nem 12 felé. És lehet, hogy a Norbi rajongók túl biztosra vették a győzelmet, ezért nem szavaztak annyit.

Egyébként komolyan, megéri ezen rágódni? Mikor valaki kiesik, az egy megható pillanat, meg még a zenét is aláteszik, de aztán az élet ugyanúgy megy tovább. Jó, a kiesettnek biztos más lesz, de nekünk aztán olyan mindegy, hogy ki nyer, nem? Lemeze így is, úgyis lesz mindnek, régen rossz, ha attól függ a mi boldogságunk, hogy egy ismeretlen ember következő héten ott énekel e vagy sem.

Norbival kapcsolatban pedig, szerintem is már rég ki kellett volna esnie, tegnap viszont tök jó volt. Semmi hörgés, morgás, hanem szépen énekelt. Ettől függetlenül a másik két srácot végig jobbnak tartottam.

2010. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, azonban a Csabis részen megakadt a szemem.

Csaba azért Tomit hívta meg, hogy "ő is ott lehessen" a döntőben, és énekelhessen.

Azért őt hívta meg, mert Tomi az egyik legfontosabb az életlében, és ez látszott is rajta, hiszen, amíg vele énekelt olyan boldogan állt kint a színpadon, mint egy adás alatt sem...

2010. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
2%

Nem az az elkeserítő az egészben, h a Norbi kiesett, hanem, h tegnap bizonyosodott be, h ez az egész mekkora egy bunda. Mert igen is az! A Csaba egy középszerű, unalmas, nyálas, orrhangú semmi, ezer ilyen van az országban. Ebben a műsorban az x faktort keresik, azt a különlegességet, ami másban nincsen meg. Ez pedig nem csak a jó hang. Norbiban megvolt az x faktor, és ezt az emberek értékelték is. Én személy szerint inkább hallgatnám a Norbi úgynevezett "hörgését", mint a Csaba nyáladzását. Bizonyos szempontból inkább a csillag születikbe való, viszont az x faktor is benne van.

Azért egyértelmű, h bunda volt az egész, mert a Norbi egész végig a vicc meg bohóc kategóriába tartozott. Hát h nézett volna már ki, h a nagy x faktort egy ilyen "bohóc" nyeri meg???

Én azt mondom, h a Norbit ha meglátja egy külföldi odalenne érte. Csak hát a magyarnak a sablon, nyálas, tucatbarmok kellenek. Amilyen pl a Dorka meg a Veca is.

Az meg, h az öccsével énekelt az a szerencsétlen... hatásvadász, unszimpatikus majomkodás. Mint amikor a Kökény énekelt a kisfiával. Aranyos, szép gyerek, de az egész hatásvadász, sz*r húzás.

A Norbit senki nem a szépségért, meg a sármosságáért szerette. Őt azért szerettük/szeretjük mert magát adja, egyedi, őszinte és hihetetlen szórakoztató.

Még egyszer mondom, h az a legelszomorítóbb az egészben, h ennyire átlátszóan bunda ez a műsor és a többi is. Szánalmas! És az is, h vannak olyanok ebben az országban, akiknek igénye van ezekre a középszerű, 0 Vastag testvérekre. Jó lenne, ha legalább egy sort el tudnának úgy énekelni, h nincs benne hamis hang...

2010. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem az történt, amit vártatok, vagy szeretettek volna, mért kell bundázással vádaskodni? Másról sem szól ez a kategória, egymást érik a kérdések, ahol szidjátok a versenyzőket, ki az egyiket, ki a másikat, pedzegetitek, hogy csalás történt...Nem unjátok még? Mért nem lehet elfogadni, hogy x kiesett, y meg továbjutott? Úgy sem attól függ a későbbi karrierjük, hogy ki nyeri meg. Hogy lehet ilyen gusztustalanul viselkedni? Azért mert neked nem tetszik az egyik versenyző, mért kell ilyen méltatlan szavakkal illetni? Fogjátok már végre fel, hogy ez egy verseny különböző emberekkel, akikről megoszlik a közvélemény, van akinek Norbi a kedvence, van aki viszont Csabának drukkol, és van, akinek Nikolas tetszik a legjobban. És azért, mert egyikük nem szinpatikus, nem kéne ócsárolni sem a versenyzőket, sem egymást. Nézzetek már kicsit magatokba!

Persze akinek nem inge...

2010. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak írom most mutatta meg, hogy mit tud most volt hangja!!
2010. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!