Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor. Nem furcsa hogy...

X-faktor. Nem furcsa hogy Norbi kiesett? Egyszer sem kellett párbajoznia. Másik két fiúnak 2-szer is kellett és most egyszer csak kiesik:- (

Figyelt kérdés
Vecára is nagyon berágtam mert megkérte a rajongóit hogy szavazzanak Nicolasra szerintem ez nem volt szép húzás tőle. Nem érdekel én már meg sem nézem az X faktort.. A másik Hogy vastag Csaba sztár helyett az öccsét hívta meg? Ezzel sem értek egyet.. Meg azt hittem a végén lesmárolják egymást... jól van tudom testvérek de azért van egy határ.. Köszi a válaszokat. 17L
2010. dec. 19. 09:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

ideje volt Norbinak kiesnie, mert nincs hangja... csak hörgött, és felőlem aztán ugrálhat,pöröghet meg csinálhatja a nagy showt, de ha egyszer rossz hangja van, ráadásul csak most először tudott csak énekelni normálisan, és pont az egész vége előtt.

az meg tényleg fura volt hogy mindenki egy "sztárt" hívott énekelni, a Vastag srác meg a tesóját, de most már tök mindegy, mert benne van az utolsó 2ben

2010. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
35%
családi kapcsolatok ...
2010. dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
52%

Norbit sajnálom:(

A Csabával kíváncsi leszek,ha nem ő nyer vajon összeomlik??

Nekem túl labilisnek tűnik, és sztem ezért is az öccsét hívta.......

2010. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Megvan szervezve az egész jó előre! Én csak annyit mondok!
2010. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is Hang versenyről meg annyit hogy ez nem az hanem TEHETSÉG kutató. És a Norbi ebbe profi volt:(
2010. dec. 19. 09:25
 6/32 anonim ***** válasza:
58%

Hülyeség az egész!

Az év hangját keresik erre bekerül a Norbi a semmi énekhangjával ( ha a hörgést annnak lehet nevezni)és még a legjobb 3-ba is bekerül XDXD

Ez Magyarország, az igazi tehetségek helyett( mint Janicsák Veca, Shodeinde Dorka)egy énekelni nem, tudó, hülyegyerek kerül be.

Oké, hogy az emberek szeretik, de uhh.

Jobb ois, hogy kiesett!

Hajrá Nicolas!!!!!!!!

2010. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes mód Norbi volt az egyedüli akit a más területen való tehetségért említenek, a többi mind éneklés terén mutat nagyot. Nem furcsa ez neked kedves kérdező? Akkor mégis ki a kakukktojás?


A Csillag Születikben helye lenne, mert ott minden hülyeség helyet kap, ez itt viszont zenei tehetségkutató!

2010. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
Azért lehetett az, hogy Norbi esett ki, mert a rajongok azthitték hogy ő ugysem esik ki. Mint a Veca esetében. Az x faktor egy énekverseny.A csillagszületik a tehetségkutato, oda jobban mehtett volna a Norbi.(:
2010. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%
De jó, hogy nem nézek TV-t. :D
2010. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Jó de Balázs is azt mondta hogy tehetségkutató, norbi legalább táncolt pörgött, mások meg ott álltak énekeltek és nem csináltak semmit, mint ha egy fa db állt volna ott. xDD
2010. dec. 19. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!