Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem sajnáljátok egy egész...

Nem sajnáljátok egy egész picit Stohl Andrást?

Figyelt kérdés
bár nem kellett volna megtennie amit tett, de az ő élete is tönkrement. én nagyot csalódtam benne, de elfogult is vagyok, mert az egyik kedvenc színészem...
2010. máj. 27. 18:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
vigyázatok a részeg autoSthol !!
2010. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy hogy figyelmeztetsz minket, de elötte azért megtanulhatnál írni! :D
2010. máj. 31. 19:11
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember aki kap egy csomó lóvét, és bűnt követ el, ugyanúgy meg kell hogy érdemelje a büntetést, mint bárki más. Bezzeg a kis milliomos köcsög, tuti, hogy megfogja úszni. Aztán a baromnak az RTL Klub még mindig tömi a zsebét, és megy Afrikába vadászni! Ha követtem volna el így bűnt, szó nélkül lesitteltek volna. Itt az igazságtalanság Magyarországon.
2010. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem sajnalom, pedig nem vagyok rideg ember. Epp azert nem tanult a hibajabol, mert mindig meguszta. Mi az, hogy ne zarjuk bortonbe? Ha te tetted volna, mar reg bortonben lennel. Balesetek elofordulnak, de a legtobben az alkohol, drog vagy nagyfoku gondolatlansag megallapithato. Szoval ez nem egy szimpla baleset volt. Nemcsak hibazott, de meg cserben is hagyta a serulteket. Nem elso esete, hogy igy vezetett. Az egyik balesete epp ott tortent, ahol lakom. Gyonyoru latvany volt... sosem lenne szabad ilyennek jogositvanyt adni tobbe. Es ha legkozelebb veled megy szembe vagy egy rokonoddal, ismerosoddel, akit ott hagy, akkor is azt mondod, hogy ne erje retorzio? Persze, nem a media dolga ez, de ez egy felelotlen ember es epp itt az ideje, hogy megtanulja, a tetteinek sulya van. Nem elso esete. Talan most tobbet tanul belole. O kint all az emberek szeme elott, peldamutatonak kellene lennie. Igy nem vezethet musort. Semmi hitelesseg nincs benne, mert nem becsuletes ember. Az a gond, hogy Magyarorszagon az ilyen szamit jo embernek, az ilyet vedik...
2010. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg annak, hogy jo szinesz, semmi koze nincs ehhez. Csak azert, mert valaki jo valamiben, meg ugyanazok a torvenyek vonatkoznak ra. Lehetsz vilaghiru tudos vagy TV-s, de ha valakit megolsz, akkor ugyanolyan sulyu a tetted, mintha egy atlagember tette volna, sot mivel te reflektorfenyben vagy, a nezokbol elsz, neked peldat kell mutatni. Csaszar Elod is meguszta, pedig ezek nem veletlen esetek. Ott a drog es az alkohol befolyasoltsag...akkor miert nem lehet felelossegre vonni ezeket az embereket? Igy joggal gondolhatjak a fiatalok, hogy barmit lehet...
2010. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
NEM Egy ici picit sem! Miért kellene? Bekábítózva, részegen a volán mögött autókázni..
2010. jún. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jah.. és még valami a kérdés írójához: Ha a te legközelebbi családtagoddal karambolozik, te is sajnálnád Stohlt? Lehet hogy a kisfiad, vagy a nagymamád, vagy valakid még mindig kórházba feküdne...
2010. jún. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!