Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én NEM szeretem Lovasi...

Csak én NEM szeretem Lovasi Andrást?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

engem is nagyon irritál a fickó.

meg azok az emberek is, akik istenként néznek rá.

bármikor tudok mutatni jobb dalokat mint az övéi.

2010. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Mindig is utáltam.
2010. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Én is útálom.Öntelt paraszt,mindenkit fikáz,pedig semmi hangja,csak vérnyog.
2010. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem csak Te!

Demagóg...(mint a Sárkánygyíkkirály annak idején, de az még a virággyerekeknek elment...) nem akarom itt szétfikázni, de ízekre lehetne szedni a dalszövegeit, és persze utána lehet járni, hogyan is él ő ezek mellett a szánalmas dumák mellett...

2010. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát örülök,hogy nem csak én vagyok ezzel így. De valahogy eddig mindig csak olyanokkal találkoztam,akik istenítik Őt.
2010. máj. 21. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
na. tudom, hogy nekem nem kellene ide írnom, de én nagyon szeretem Lovasit, de nem vagyok olyan, aki isteníti és nem képes elfogadni, ha valaki nem. neki ilyen az imidzse, nekem pedig ez bejön. amikor valaki elmondja, miért nem szereti, bizony én is egyetértek néha ezekkel a rossz tulajdonságokkal, de nem kell eltúlozni, ahogyan a jókat sem. ő nem egy isten, mint ahogyan senki sem az, de nagyon-nagyon jó gondolatai vannak, mindig egyetértek velük. de hogy ne kössön belém senki, a kérdésre válaszolva: a bátyám kimondottan nem szereti lovasit.
2010. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szerintem jó arcnak tűnik

és a számai is tetszenek ami magyar előadóról lévén szó ..ritkaság:D

ha majd kiad egy önéletrajzi könyvet akkor majd mondhatom hogy szeretem-e vagy nem

2010. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazi senki, aki se énekelni, se zenélni nem tud, mindemellett ótvar bunkó is, csak a magukat az alterzene miatt intelligencsnek képzelő romkocsmás nímandok csináltak belőle "sztárt".
2012. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem is ismerem!
2012. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!