Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem sajnáljátok egy egész...

Nem sajnáljátok egy egész picit Stohl Andrást?

Figyelt kérdés
bár nem kellett volna megtennie amit tett, de az ő élete is tönkrement. én nagyot csalódtam benne, de elfogult is vagyok, mert az egyik kedvenc színészem...
2010. máj. 27. 18:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

én sajnálom.Nem azért amit tett.Hanem amit a média csinál vele.Bakács Tibor Settenkedő Hajdú műsorában nagyon jól beszélt.Ez már undorító,amit csinálnak vele.

Hibázott,majd az illetékesek eldöntik mi lesz.én nem csuknán bötrönbe!!!minek?ereje teljében levő férfiember.Ítéljék közmunkára,vegyék el a jogsiját,fizessen büntetést.De minek a börtön.Hogy mi tartsuk el?


Ezen felül ő remek színész,jó műsorvezető.Én nem írtam le teljesen.


FREE BUCI!!!:d

2010. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
jav.:*csuknám börtönbe
2010. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. máj. 27. 19:55
 4/27 anonim ***** válasza:
38%

Én is sajnálom!

Persze rossz dolgot tett, de mégis... :(

2010. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
én akkor sajnáltam meg mikor a kis 20 éves piiiiics@ sírta a tévébe meg eljátszott egy pánikrohamot hogy tönkre tette az életét....na akkor telt be a pohár nálam...
2010. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Egy picit.
2010. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

nem, nem az első esete ...


amikro íradóban mondja a riporter hogy -megfog változni baleset után? ö csak röhögött



a gyerekét elvitte rendörkapitányságra.. de szerintetek miért? (megf.: hogy felementsék)

2010. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Egy egész picit se!
2010. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
én sajnálom, szerintem undorító, amit a média csinál vele.... Én nem vagyok fan, de hülye sem... ő is ember és ő is hibázik, és nem halt meg senki.... sajnálom az öreg bácsit, de ő is kihasználta az alkalmat a "hisztijével" a tv-ben, már 3 hete ezen lovagolnak, csak mert egy ismert ember hibázott, szerintem ezért nem kellett volna kirugni a munkájából, bezzeg a média azzal nem törődött ennyire, mikor egy átlagember elgázolt a járdán egy nagymamát és unokáját, és a kisgyerek meghalt..... szerintem túlzás, amit csinálnak, de ez magánvélemény
2010. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Thurston ***** válasza:
100%

Ja, sajnáljuk szegény Andrist, amiért belőve/beb@szva vezetett. A körülmények áldozata.


Komolyra fordítva:

Ez ugye vicc?

2010. máj. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!