Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem sajnáljátok egy egész...

Nem sajnáljátok egy egész picit Stohl Andrást?

Figyelt kérdés
bár nem kellett volna megtennie amit tett, de az ő élete is tönkrement. én nagyot csalódtam benne, de elfogult is vagyok, mert az egyik kedvenc színészem...
2010. máj. 27. 18:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"Ja, sajnáljuk szegény Andrist, amiért belőve/beb@szva vezetett. A körülmények áldozata.


Komolyra fordítva:

Ez ugye vicc?"


kedves válaszoló, hogy ezt te hol olvastad, hogy ezért kell sajnálni azt nem tudom, de végülis bárki leírhatja a véleményét. Kérdésedre válaszolva: nem, nem vicc!


a többieknek köszi a választ!

2010. máj. 29. 10:48
 13/27 anonim ***** válasza:
Őt nem, de a gyerekeit, párját igen. Ancsika annyi mindent elnézett, megbocsájtott neki, amit nagyon kevés nő tett volna meg. Kicsit furcsállom is, mintha félne, tartana tőle, nem tudom. Érdekes volt, mikor a balesethez odament, átadta a kocsiját, megkérdezték, miért engedte? Válasz: nem tudtam mit tenni. A kicsi lánya még nem érti, de a két nagyobbra is ujjal mutogatnak, mintha bármi felelősség terhelné őket az apjuk tettéért! Ez a visszataszító. A médiának meg kell valamin csámcsogni, sok mindenben egyetértek Settenkedővel. Mindig voltak, vannak és lesznek olyan történetek, amik heteken keresztül címlapos sztorikká válnak a bulvárban.
2010. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Thurston ***** válasza:
63%

"kedves válaszoló, hogy ezt te hol olvastad, hogy ezért kell sajnálni azt nem tudom"


Ne haragudj már, de akkor meg mégis mi a büdös francól van szó? Mert ez az aktuális téma körülötte, és mivel nem mondtad el konkrétan, hogy miért kéne sajnálni, feltételeztem, hogy ezért. (Vagy most szánt szándékkal csináltál magadból hülyét ezzel a dumával??)

2010. máj. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%

Ez már nem az első eset volt, mikor ilyet csinált! Sajnos nem is az utolsó! Az én páromnak már rég elvették volna a jogsiját úgy, hogy az életben ne kapja vissza!

Akkor is sajnálkoznátok rajta, ha a ti családotokkal tette volna ezt?????

Hát nem, ebben biztos vagyok!

2010. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

én mindig is elítéltem a drogosokat és az alkoholistákat is, az meg hogy ittasan bedrogozva beül az autójába hát az már akkora felelőtlenség, amit érthető módon sokan nem tudunk neki megbocsátani.

de másrészről ő egy családos ember, sikeres és nagyon tehetséges. szerencsés mert családja minden bizonnyal megbocsátott neki, de azért képzelhetjük milyen lelkiismeretfiurdalása lehet a családjára nézve. ha én ezt csinálnám én a szemükbe se mernék nézni. de most hogy az x-faktort nem ő fogja vezetni, más szerepeket meg elvettek tőle, a karrierjének lehet, hogy befellegzett. és ki az aki nem csinált még semmi hülyeséget életében? lehet nem ekkorát de azért mindenkinek (vagy legalábbis a 99,9%-nak) voltak olyan dolgok, amiket így utólag nem tett volna meg. és most képzeljétek el, hogy azon a ballépésen a média hetekig csámcsog, egy ország itél el érte. ez azért elég rossz lehet valljuk be. ez az én magán véleményem de nyilván vannak sokan, akik ezzel sem értenek egyet.

köszi a válaszokat!

2010. máj. 30. 09:46
 17/27 anonim ***** válasza:
2-3 hónap, oszt talpra áll Buci, aztán jön egy másik sztárbotrány és így megyen tovább!
2010. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
hány magyar sztár vezet még bedrogozva+ alkohollal öblitve úgy hogy gyerekeit kihasználva beviszi rendörkapitányságra+ teelfonon felhívja a élettársát hogy MONDJA AZT NEM Ő (vagyis andris) VEZETET HANEM A FELESÉGE..
2010. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
bedrogozva meg piázva...hát úgy minden 25-30. emberrel előfordult már csak a jogsisok közt...Hát még akinek az sincs.
2010. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést írtam ki multkor: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__88..


Olvasd figyelmesen kérdező!

Jó müsorvezető, és szinész, de a törvény a politikusokon kívül mindenkire vonatkozik.

De nem lesz belőle semmi ugyse, még közmunka se...

2010. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!