Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van még vki a kedveli Stohl...

Van még vki a kedveli Stohl Andrást?

Figyelt kérdés

Én igen, nagyon jó műsorvezetőnek és színésznek tartom, annak ellenére, hogy amit művelt, elítélendő.

De sztem már 1000X megbánta, kezdetektől vállalja a felelősséget, ez is szimpatikus benne.


Persze lehet nem szeretni, de aki csak fröcsögős válaszokat ír, ne fáradjon, abból már volt elég, és el sem olvasom, ha már az elején látszik, ha olyan a stílus.

Normális stílusban írt ellenvéleménnyel azonban semmi bajom nincs!


2011. febr. 6. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelem, de a pártatlanság terén korrektnek tartom a VV kapcsán. Balázst viszont egyáltalán nem.
2011. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 6. 22:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is kedvelem. És utálom mikor a munkáját elkezdik kritizálni azért mert csinálta amit csinált.

Stohl tökéletes műsorvezető. A legjobb. Ha kell komoly, ha kell vicces. Színészként szintén.

Én továbbra is tisztelem őt.

2011. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én bírom nagyon jól konferálja fel a videókat a való világban nem csak röhög mindenen mint a Balázs
2011. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
:) Köszi! Jó olvasni, hogy szeretik...
2011. febr. 6. 22:53
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Stohl András nagyon jó a munkájában csak sajnos a tehetség és a jellem nem mindig jár együtt.
2011. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fantasztikus színész, de roppant szar alak.. én próbálok ez utóbbival nem foglalkozni. Színházban szívesen megnézem, elvonatkoztatva mindenféle történéstől, (hiszen, az élet egyéb területein dolgozó kiváló szakemberekről se lehet/és nem is kell tudni, magánéletben milyenek lehetnek). Viszont sajna én azt nem úgy látom, hogy "már 1000X megbánta, kezdetektől vállalja a felelősséget". Mindig is hárított, hazudott, bíróságra is viszi a kisgyerekét.. ha annyira lelkiismeretes lett volna, már az első baleset után egy életre megtanulta volna a leckét.
2011. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Korrekt válaszok, vélemények. Köszi!
2011. febr. 6. 23:08
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jó színész, és számomra ő a legjobb szinkron hang is. Remélem, hogy még nagyon sok animációban lesz ő a szinkron hang. Műsorvezetőként is jónak tartom. Tényleg baromi jó, a nagy komolyságból, hirtelen tud vicces lenni, és fordítva is igaz ez. Egy szóval, én nagyon szeretem, annak ellenére ,hogy tényleg elítélendő, ahogyan él/ élt.

Viszont engem az kissé felháborított, mikor olyanokat mondtak emberek, hogy mindenhonnan ki kéne rúgni stb. stb.

2011. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja és Balázs nagyon nem való egy ilyen műsorba, ahol pártatlannak kéne lenni, és nem mutatni a külvilág felé, hogy ő kit favorizál. De hát neki azért a kedvence Olivér, mert ő is szereti az embereket alázni, csesztetni stb.
2011. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!