Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van még vki a kedveli Stohl...

Van még vki a kedveli Stohl Andrást?

Figyelt kérdés

Én igen, nagyon jó műsorvezetőnek és színésznek tartom, annak ellenére, hogy amit művelt, elítélendő.

De sztem már 1000X megbánta, kezdetektől vállalja a felelősséget, ez is szimpatikus benne.


Persze lehet nem szeretni, de aki csak fröcsögős válaszokat ír, ne fáradjon, abból már volt elég, és el sem olvasom, ha már az elején látszik, ha olyan a stílus.

Normális stílusban írt ellenvéleménnyel azonban semmi bajom nincs!


2011. febr. 6. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is kedvelem őt és a munkásságát, Stohl András a világ legjobb szinkronhangja!!! :)
2011. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Tényleg baromi jól szinkronizál: Star Wars-ban Luke Skywalker, Toy Story-ban Woody, vagy akár Heath Ledger és Matt Damon hangjaként stb. mindet nagyon bírtam. De ez lehet a nagyság átka. Mint ember, sajnos egy nulla. Azok közé az emberek közé tartozik, akik sokmindent megtehetnek következmények nélkül. Megérdemelné, hogy lecsukják. Talán így élete hátralevő részére jobb emberré válna
2011. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Stohlt, mint színészt kedvelem, azonban emberként... nem igazán tartom szimpatikusnak, de nem is ismerem személyesen, így a véleményem persze lehet, hogy teljesen megváltozna, ha...
2011. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én utálom! nem azért, mert volt az az autós dolog, hanem azért mert BUNKÓ.. !!! ;))
2011. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval!

nem szimpatikus

ilyenekbe beleköt hogy olivér helyett tátá

meg hogy nem tudom milyen jelzot használt egyszer valaki ginára és kristofra "légyszíves mondd ki rendesen a nevüket"

hát Balázs ilyenekbe nem kotne bele:) Én őt preferálom

2011. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Ne beszélj már hülyeségeket! Balázs is mondta már, hogy a nevét mondják egymásnak és ne beceneveket használjanak. Tudod miért mondják? Nem azért, hogy b.asztassák őket, hanem mert ez a dolguk! Szerinted mindenki tudja aki pl. nem rég csatlakozik VV nézőnek, hogy ki az a ruszki válogatott? Tudod azért kell, hogy a játékosok nevét mondják, hogy mindenki tudja kiről van szó...szóval én megértem azt aki nem bírja Stohlt, de amit említettél az b.aromság.
2011. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En is szeretem ot! Nagyon szeretem hallgatni a hangjat, olyan megnyugato. Es az ami tortent... hat mindenkivel megeshet, vele is. Szerintem mar megbanta. En alazst is, es ot is szeeretem! Lilut kevesbe, de o is aranyos(VV).. :D
2011. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:) De jó!! mert én is szeretem őt, főleg a hangját, meg a stílusát... És állandóan csak fröcsögnek rá, így jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.
2011. febr. 15. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!