Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ló feje van...

Szerintetek ló feje van J-jopenak?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek tényleg ló feje van J-hopenak vagy nem? Én J-hope fan vagyok😍😍 és szerintem nincs hasonlóság egy ló és J-jope között, de az osztálytársaim nagyon is erősítik hogy de. Ezért is tettem fel a kérdést hogy nektek mi a véleményetek erről.

2017. aug. 16. 15:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Meg mi az utáló tábor? Én nem utálom, miért utálnám? És nem vagyok semmiféle tábor tagja, ez nem egy film, hogy harcolnak a fanok és az utálók jézus....
2017. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Elegem van már az "okos" emberekből. Csak okoskodni tudnak hogy ki válaszolhat és ki nem. Gondolom magatok is tudjátok kinek szól a válasz. Vagy ha nem hát bocsika. Ez volt az utolsó hozzá fűzni valóm. Aki meg folytatja azt ajánlom hogy nézzen magába milyen szánalmas hogy még rendesen se tud válaszolni. Na cső.
2017. aug. 18. 09:40
 23/24 anonim válasza:
Nem androgun és nem is kínai. Ő egy Del-Koreai fiatal ferfi
2017. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ITT VANNAK AZ ARMYK! Amúgy szerintem nem, nincs ló feje, a kis sunshine tökéletes :3
2017. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!