Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ló feje van...

Szerintetek ló feje van J-jopenak?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek tényleg ló feje van J-hopenak vagy nem? Én J-hope fan vagyok😍😍 és szerintem nincs hasonlóság egy ló és J-jope között, de az osztálytársaim nagyon is erősítik hogy de. Ezért is tettem fel a kérdést hogy nektek mi a véleményetek erről.

2017. aug. 16. 15:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ezek már az army-t hívják basszus ,mindjárt lerohan a katonaság :D

Szóval majd 10 év múlva saját magatokon is röhögni fogtok meg az androgün kínai gyereken is :)De nincs neki ló feje ,szóval nyugodtság van!

2017. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"igen a labujjkorme is tobbet er mint ti" Ez a baj a tinilányokkal, fogalmuk sincs az értékekkel, és beteges személyi kultuszt építenek kedvenceik köré. És többet ér mint bárki itt? Miben ér többet egy énekes egy építészmérnöknél, egy ápolónőnél vagy egy asztalosnál? Vagy egy idegsebésznél? A szakmában méritek az ember értéket? Van fogalmatok, hogy mitől lesz értékes egy ember? Attól, hogy népszerű, és sok pénze van? Vagy felhúztak köréjük egy marketingot? Vagy hogy adományozik 100millió forintot évente? Mert éppenséggel 10 milliárdot keres?


Jól mondta az egyik válaszoló, 10 év múlva ha visszaolvasnátok ezeket a válaszokat amiket írtok ti "armyk" akkor elsüllyednétek szégyenetekben, már csak attól is, hogy egy emberhez viszonyítva ennyire lenéztek másokat.

2017. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Amit én írtam, az azoknak szólt, akik le b*zizták, le lányozták őt és nem a normális embereknek. Nem süllyednék el szégyenembe,sőt ugyan ezt fogom gondolni 10 év múlva is
2017. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Figyeljetek alapból nem nézünk le senkit sem,mert ez szerintem fordítva sült el. Feltettem egy normális kérdést az ARMYKNAK és nem azoknak akik utálják a BTS-t. És ez az egész army dolog nem arról szól hogy utáljuk azt az embert aki utálja a BTS-t hanem hogy nem kéne le b.u.z.i.z.n.i meg stb. egy olyan embert aki NEM IS AZ meg életben nem ártott nektek gondolom. De hát ez 2017, ilyenek az emberek mostanság sajnos, írigy,gonosz,és tahóság. Ez a válasz 80%-ban bebizonyosodott. Csak sajnálni tudom az ilyen embereket.
2017. aug. 17. 20:02
 15/24 anonim válasza:
Adom👍👍👆
2017. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy csak rajongóknak teszel fel kérdést? Itt nincs ilyen, ezt az oldalt bárki használhatja, ezért ha felteszel egy kérdést az az összes felhasználónak szól, nem te mondod meg.
2017. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
De tudod én mondom meg hogy kiknek szól a kérdés és hidd el szivem nem neked. Mivel nem nektek, utáló tábornak tettem fel a kérdést, így van jogom megmondani hogy ki szólhat hozzá bocsika.
2017. aug. 17. 20:45
 18/24 anonim válasza:
Ha valaki nem is tudja mirol/kirol van szo,akkor miert is van itt?Ne oket piszkaljatok mar,egy normalis ember feltett egy kerdest,mire mindenki ide jon,hogy jol szetoltsak,es a foldbe tiporjak..Szanalmasak vagytok..Ha ennyire basztatni akartok vkit,akkor menjetek vmi olyan temaju kerdest olvasgatni amirol tudjatok,hogy mirol/kirol szol.
2017. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintetek ló feje van J-jopenak?

Szóval szerintetek tényleg ló feje van J-hopenak vagy nem? Én J-hope fan vagyok😍😍 és szerintem nincs hasonlóság egy ló és J-jope között, de az osztálytársaim nagyon is erősítik hogy de. Ezért is tettem fel a kérdést hogy nektek mi a véleményetek erről.



Nem, sehol nincs utalás arra, hogy csak ármik, vagy mi a dákómok írhatnak. Annyira bunkó, öntelt idióta vagy, hogy azt nem értem, miért csak piszkálnak az osztálytársaid...

2017. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"De tudod én mondom meg hogy kiknek szól a kérdés és hidd el szivem nem neked"


Az oldal moderátorai mondják meg, hogy kik válaszolhatnak és kik nem, akik nem válaszolhatnak azokat letitltják, akik nincsenek letiltva azok az összes kérdésre válaszolhatnak.

2017. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!