Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ló feje van...

Szerintetek ló feje van J-jopenak?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek tényleg ló feje van J-hopenak vagy nem? Én J-hope fan vagyok😍😍 és szerintem nincs hasonlóság egy ló és J-jope között, de az osztálytársaim nagyon is erősítik hogy de. Ezért is tettem fel a kérdést hogy nektek mi a véleményetek erről.

2017. aug. 16. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez nem ló fej, hanem bzis
2017. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd a rajongósdit. Amúgy nem ez a lófej . Ez inkább lányos arcú fiú.
2017. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az meg ki a f@$zom? Valami netceleb b*zigyerek?
2017. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
*kiről
2017. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

#4:


Jujj, megszólalt a habzószájú fangyerek. xD

2017. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A lábujjkörme többet ér, mint mi, hagyjuk 😭
2017. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy fiú vagy lány?
2017. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Légyszi normális válaszokat kértem és nem negatív kommenteket. Ha lehet csak armyk szóljanak hozzá ehez a kérdéshez. Köszönöm😃😉.
2017. aug. 16. 19:12
 9/24 anonim válasza:
53%
Na szoval. Jo lenne, ha normalis válaszokat adnatok es nem ilyen retek módon valaszolnatok. 1 azt se tudjatok ki az, 2 nem kell rola addig véleményt irni, amig meg nem "ismeritek", 3 igen a labujjkorme is tobbet er mint ti, hisz o legalabb elért valamit az életben, nem ugy mint ti. B.a.s.s.z.u.s ilyenkor az armyk hol vannak? Es amugy meg nem kell leb*zizni, mert r*hadtul nem az!!! Mondjatok ra 5 okot hogy miert b*zi :)) es akkor osszátok az eszt, hogyha valamit elértek az életben! "!:) amúgy meg b*szottul nem ugy nez ki mint egy lany. Komolyan mondom meg a föld is muveltebb nálatok:P
2017. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
72%
Egyébként teljesen látható hogy férfi. Aki ezt nem látja az csupán azt bizonyítja hogy az illető tudatlan,és hiányzik az alapvető intelligenciaja
2017. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!