Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért találják a lányok...

Miért találják a lányok vonzónak a Jonas testvéreket?

Figyelt kérdés
Ilyen csúnyácska fiúkákat meg sem néznek a lányok, ha nem váltak volna tini bálványokká valamilyen érthetlen okból remekül működő marketing fogásnak köszönhetően. Úgy látszik, hogy bejön az a taktika, hogy elég valakit jó sokszor mutatni a TV-ben és máris rajongótábora lesz, ha nem is csinál úgy semmi különöset...mit tettek ők le az asztalra, amiért annyira rajongani kellene értük, hogy még a férfiasságuk méretéről is kérdést írjanak ki ide egyesek? Egyáltalán nem látok bennük semmi szépet...a legtöbben rájuk sem néznének, ha nem ők lennének a Jonas Brothers. Nagyon kíváncsi voltam, hogy mitől olyan híresek, szóval meghallgattam a számaik nagy részét (volt, ahol azt éreztem, hogy nem bírom tovább), megnéztem velük egy pár interjút, és úgy gondolom, hogy nemcsak rondák, de beképzeltek is, különösen az énekes srác. Mi olyan nagy szám van rajtuk? Mások évtizedekig zenélnek rajongók nélkül, pedig sokkal jobb zenét játszanak... főként olyanok írását várnám, akik szeretik őket. Mi rajtuk a szép és mi jót láttok a zenéjükben? Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni.
2009. júl. 30. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bocsika, de sztem nagyon csúnya mind a 3, ugye 3-man vannak?xĐ Még a hangjuk se valami csodálatos, egyszer hallottam kb. 2 másodpercig tovább nem bírtam! :$

Mégegyszer bocsii

2009. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mert az van leírva az imbe meg a bravo girlbe (bocs, nem akarok reklámozni) hogy helyesek, a 13 éves kislányok meg elhiszik, hogy azok. Meg az idősebbek is, amennyi eszük van:s Holott a legtöbb csaj, ha szembe menne velük az utcán az egyik a 3 közül (mind full egyforma) , pillantást se vetne rá, mert az összes kis penészvirág.

Szerintem egyáltalán nem néznek ki jól, nekem jó az ízlésem:D

2009. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

nem jönnek be az ilyen nyálas "szépfiúk " :S

plusz tehetségtelennek tartom őket,azért nem lesz vki tehetséges mert a csapból is ők folynak ...

14/L

2009. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a divat,majd nem sokára nem fogják...

Először én is szerettem(a zenéjüket),de már egyáltalán nem!

Pfúúj

2009. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Bocsika, de sztem nagyon csúnya mind a 3, ugye 3-man vannak?xĐ Még a hangjuk se valami csodálatos, egyszer hallottam kb. 2 másodpercig tovább nem bírtam! :$

Mégegyszer bocsii

12 éves vook lány

Am Robert Pattinson sokkal jobban néz ki (L)

2009. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én szertem magát a JB-t..Sztem NIck és Joe helyesek..és nem azért mert híresek hanem mert nekem ez teccik...

A Nick kis Göngyi-böngyi haja:P de végülis ízlések és pofonok..

16/L

2009. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!