Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért találják a lányok...

Miért találják a lányok vonzónak a Jonas testvéreket?

Figyelt kérdés
Ilyen csúnyácska fiúkákat meg sem néznek a lányok, ha nem váltak volna tini bálványokká valamilyen érthetlen okból remekül működő marketing fogásnak köszönhetően. Úgy látszik, hogy bejön az a taktika, hogy elég valakit jó sokszor mutatni a TV-ben és máris rajongótábora lesz, ha nem is csinál úgy semmi különöset...mit tettek ők le az asztalra, amiért annyira rajongani kellene értük, hogy még a férfiasságuk méretéről is kérdést írjanak ki ide egyesek? Egyáltalán nem látok bennük semmi szépet...a legtöbben rájuk sem néznének, ha nem ők lennének a Jonas Brothers. Nagyon kíváncsi voltam, hogy mitől olyan híresek, szóval meghallgattam a számaik nagy részét (volt, ahol azt éreztem, hogy nem bírom tovább), megnéztem velük egy pár interjút, és úgy gondolom, hogy nemcsak rondák, de beképzeltek is, különösen az énekes srác. Mi olyan nagy szám van rajtuk? Mások évtizedekig zenélnek rajongók nélkül, pedig sokkal jobb zenét játszanak... főként olyanok írását várnám, akik szeretik őket. Mi rajtuk a szép és mi jót láttok a zenéjükben? Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni.
2009. júl. 30. 14:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A korotokat, nemeteket is írjátok oda légyszi, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen korosztálynak is jönnek ők be.
2009. júl. 30. 14:02
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint esetleg a kicsire (asszem Nick) mondanám, h cuki. De vonzónak egyiket se találom.

Amúgy tényleg elég mutogatni őket minél ötbbször. Magamnál vettem észre, h ha egy film főszereplője az elején még nem annyira jön be, mert mondjuk nem elég helyes, a film végére sokszor csúnyácska létére is nagyon szimpi lesz. Mert annyit látom, h megtetszik. :) Szal sztem sokan így vannakl velük (is).

18/L

2009. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem szeretem őket, azért leírom a véleményem:) Szerintem ez csak egy újabb fiúbanda a tinilányok butítására. Szerintem a zenéjük elég kiábrándító és egyáltalán nem látom őket olyan "huu de jó pasik"-nak. Régen ugyanez volt a Tokio Hotellel is, aztán az a mánia is lecsenegett, ez is le fog egyszer:) Addig meg a Jonas Brothers is meggazdagodik:D Így kell ezt csinálni:D 17/L
2009. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is így veszem észre...szerintem még a legkisebb valamennyire jól néz ki, de az énekes? Ízlések és pofonok mondjuk, de ettől nem kellene ekkora sztárt csinálni belőlük a semmiért. Egyébként észrevettétek, hogy a dobosukat sosem mutatják? Mintha nem is lenne csak a 3 testvér. Tudtommal csak ritkán dobol az egyikük, gondolom, hogy külsős csinálja nekik normál esetben. Annyira marketing az egész, hogy az már fáj.
2009. júl. 30. 14:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyikük sem helyes, főleg nem az a kevin gyerek...a zenéjük meg tipikus megcsinált unalmas amerikai zene..
2009. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, korom lemaradt, 17/L
2009. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem tudom mi vonzó bennuk a lányoknak, egyáltalán mirol meg hogy lettek ezek híresek?

Én csak onnan ismerem oket, hogy mindig oket mutogatják, azt tudom, hogy énekelnek (énekelnének).

Én is tini lány vagyok, de nekem ezek a nyáladékok nem jonnek be, ahogyan semmilyen más tinisztár sem. Se nem szépek, se nem tehetségesek, akkor mégis honnan a béka s.gge alól húzták oket ki és kit érdekelnek?

A mai világban már nincs is tehetséges eloadó, nem szuletnek új csillagok, azaz olyanok, akik tényleg tehetségesek és szerények, nem nyáladékok.

Ezért hallgatom én csak most már oreg vagy halott egyuttesek/énekesek zenéit, a 80-as évek a kedvencem, akkor még szulettek csillagok, a hányadékokat meg rakták ki az utcára... Most is azt kellene, de sajnos megfordult a kocka és ez a sz@r kell a népnek!

2009. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy az egyiknek volt egy szóló karrierje, csak nem tudta eladni magát szólóban, és ezért jött létre az együttes...nem tudom, hogy a változást mi okozhatta, ha ua. volt a marketingjük.
2009. júl. 30. 16:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Üdv mindenkinek!Ahogy az előttem szólók is írták,tipikus "megcsinált"fiúbanda.Ez kell a kiscsajoknak, jóképű srácok, majd elolvadnak,ha meglátják őket.Minden cuccokat megveszik(gondolok itt a tolltartóig a cd-ig)álomvilágban élnek,sőt van,aki szerelmes is beléjük!És közbe ők meg jól meggazdagodnak az eladásokból.Kiváncsi leszek,meddig lesznek "sztárok".(míg nem jön egy újabb mánia!) Én is 17/L.
2009. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban a lányok nagy része minden fiatalhírességért odavan, tisztelet a kivételnek. Vagy lehet, h csak a pénzük miatt, nem tom. Mindenesetre Nem annyira rondák,de nmwe is helyesnek ;)
2009. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!