Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van most olyan sok tini...

Miért van most olyan sok tini oda az One Directionért?

Figyelt kérdés

Szerintem kis pisisek, egyáltalán nem néznek ki jól, és tehetségesebbeket is láttam már. Engem taszítanak, de csomóan körülöttem (pl.: unokahugom) isteníti őket, és folyton csak róluk beszél, mindenüket belájkolja facebookon, minden zenéjük megvan, stb...

14l



2012. aug. 10. 15:14
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Egyetértek kérdező! nekem is pont ez a bajom. kegyetlenül utálom őket meg az összes hülye rajongóit is...
2014. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 1514131211 válasza:
64%

Csak hogy tisztázzuk a dolgot: ez minden kis tini pi cs ának szól(mivel nincs olyan éppeszű lány aki 18 év felett ezt a f* stalicskát halgatja). 1.,Először is ha a stílust nézzük, nem is tudom mintha láttam volna efféle stílust MINDEN KIB* SZOTT SARKON SZEMBEJÖNNi. Nemtudom h hogy tudja akárki is azt mondani h egyedi ezekre a tömeggyártott f*s zkalapokra. 2.,jó a hangjuk? Nem ők az eggyetlenek több ezer énekesnek vagy egy k*b aszott utcai zenésznek is van ilyen hangja. 3., sokszor láttam máshol h amikor megszídták a one directiont, a sok p* csa fan elkezdte osztani az utálókat h nem is tudtok semmit róluk még a nevüket se... Van egy nagy hírem. Ti se. Ezt ugy hivjàk h média. Miért hiszel el mindent amit olvasol /hallasz vagy látsz az interneten??? Nem ők döntik el h mit vesznek fel,h mit esznek, mit sz* rnak, miért lenne igaz az, amit irnak róluk? Tehát ha te arról pofázol h ne szidja azt akit nem ismer akkor te milyen okon szidod azokat akik utálják a one directiont .4., jól néznek ki???

Ezt ugy hivjákh a társadalom elnőiesedése, ez egy bizonyított tény aminek eredményeképp jelentek meg a páwák meg a one directionhoz hasonló kisfiúk. Régen még jol nézett ki ha valaki izmos volt vagy volt szőr az arcán , most meg az a jó ha valaki arca teljesen sima és csak annyi izom van rajta ami az életbenmaradàshoz kell. Ez zene ? Ami zene az megmarad 15, 20 év mulva is zenének ez a f* s banda felbomlik és fél éven belül jön a következő fiúbanda akik ugyanolyan hiresek lesznek mint a one direction és ugyanennyire hűséges rajongóik lesznek, akik csak addig halgatják amig divat halgatni.

2014. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Úgy van!
2014. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Rohadna meg az összes! főleg hogy azt se tudják mi az a zene, és hogy hol kezdődött..
2014. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Azétt van oda (nem az összes!)de sok tini értük,mert sajnos nem tudják,hol a jó ízlés határa.A banda meg pont azt használja ki,hogy még éretlenek,befolyásolhatóak és általában a divat után mennek.A dalaik tekintélyes részét erre alapozzák,és egy csomó nyálas,éretlen tininek való számot gyártanak.

Ellenben szerintetek hogy nézne ki,ha egy 60 éves nagypapi 1D-t hallgatna?Vagy egy 30 éves családapa?Mivel ők kevéssé befolyásolhatók nincs rájuk hatással a sok éretlen,nyálas szám.

A tehetségükről nem is beszélve,mert nincs nekik.

2014. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyetértek!
2014. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Nem egy 18 éven felüli directionert ismerek, aki k nagy fanok.

1. Lehet hogy tömegstílus, de mertek lépni, és nem csak youtube sztárok akartak lenni...

2 . Lásd 1. ŐK JELENTKEZTEK AZ X FAKTORBA, MERT MERTEK LÉPNI. És lám,több ezer, több tízezer rajongójuk van. Ha az X faktorban nem is lettek elsők mégis közismertek...

3. azt mondod csak a média öltözteti őket, miért szidod a stílusukat??? :)

4. Igen, jól néznek ki. Ezt úgy hívják ízlés. mondjuk neked a kékszemű fiúk tetszenek, nekem a zöld szeműek, valakinek pedig a barna szeműek. Mondhatod hogy nincs ízlésem, de csak akkor nincs ha te szemszögedból nézzük. És elárulok valamit! Mielőtt egy képet láttam volna róluk, azelőtt szerettem beléjük. 4 éven át hallottam ugyan róluk, de figyelmen kívül hagytam. De tavaly decemberben barátnőm meghallgattatta velem az egyik számukat (nem megnézette velem egy klipjüket!!!) és TETSZETT! Aztán otthon mikor rájuk kerestem, Nem hittem el hogy tényleg ők azok! Azt gondoltam, hogy ők nem énekelhetnek így! Útánuk néztem, "megismertem őket" és mondhatod hogy média, nekem tetszett. Gondolhatod azt, hogy azért mert befolyásolható vagyok, de nekem a kedvenc bandáim között van még pl a RHCP vagy a Green Day is...

Ja! És kérlek! nézmeg róluk egy mostani képet! Nem mondom hogy izompacsirták, de van egy kis izmuk... és borostásak... felnőttek már! még sem veszítattek rajongókat!

ÉS KÖNYÖRGÖM GONDOLKODJ! 2014 augusztusában írtad hogy fél év után felbomlanak, de akkor már 4 éves volt a banda! Idén voltak öt évesek és jé!!!! Nem bomlottak fel :)

Ez az összes hisztis p*csának szól, akinek nincs saját élete, ezért pedig mások izlését kritizálják! Nézzetek már magatokba! Én sem szeretem Miley-t vagy Justin-t, meg azt a hülye Violettát, még se szidom a rajongóikat, vagy éppen őket! :) csak ennyit akartam ;)

egy 14 éves "befolyásolható liba, akinek nincs ízlése" :*

2015. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

az egészet az #52es válasz alapján írtam...

#57es voltam

2015. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!