Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van most olyan sok tini...

Miért van most olyan sok tini oda az One Directionért?

Figyelt kérdés

Szerintem kis pisisek, egyáltalán nem néznek ki jól, és tehetségesebbeket is láttam már. Engem taszítanak, de csomóan körülöttem (pl.: unokahugom) isteníti őket, és folyton csak róluk beszél, mindenüket belájkolja facebookon, minden zenéjük megvan, stb...

14l



2012. aug. 10. 15:14
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
57%
persze, hogy van oka, hogy a csapból is ők folynak.. a sok 12-14 éves bálványozó csajok, meg a pénz, amivel megveszik a médiát...
2012. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
81%

Igen, fiatalok még és ahogy elnézem őket, nem is lesznek igazán férfiasak, egyszerűen babaarcuk van és nem hülyék: kihasználják, hogy sok tinicsajt csak ez érdekel, a zene már nem is annyira. (nem azt mondom, hogy sz*r a hangjuk, nyilván van, de egy Elvis Presleyhez, Beatles-hez vagy Michael Jacksonhoz képest nyilván smafuk)

Mindig is lesznek divatos sztárok, törődj bele és engedd el a füled mellett.

2012. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
20%

Már megbocsáss, de miért kell fikáznod őket? Bántottak téged? Vagy mi?

Van egy tanácsom: ha nem szereted őket, ne foglalkozz velük. Mi se kezdtük el fikázni a te zenei stílusod.

A One Direction fiúk nem buz*k, nem kislányosak, és nem használják ki a rajongókat. Nem csak az arcuk miatt lettek híresek. Szinte mindent tudok a fiúkról. NEM KÉTSZÍNŰEK. Meg kéne őket ismerni mert csodálatos emberek, jó hanggal, jó testi adottságokkal.

És már nagyon unom hogy az ilyenek mindig fikázzák őket.

Gondolom soraimból rájöttél de inkább leírom.. igen, directioner vagyok, imádom őket és ez így is marad jó sokáig!

További szép napot.

Egy 13 éves agyament pisis p*csa.

2012. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem akarok vitába keveredni, de te sem ismered őket. Igen, a rajongók felé ezt az arcukat mutatják, de honnan tudod, hogy ez nem csak egy álarc? Nem azt mondom, hogy semmiképpen nem lehetnek kedves, aranyos srácok, de történt már velem olyan, hogy nagyon megszerettem egy hazai hírességet, aki kedvesnek, szimpatikusnak tűnt az interjúkból, videókból, távolról, de mikor sikerült megismernem hatalmasat csalódtam benne, mert koránt sem volt olyan. Tudom, hogy meg szeretnéd őket védeni, ez érthető is, bár ha valaki nem szereti, utálja őket nem tudsz mit tenni vele, de ezzel ne érvelj, mert bele fognak kötni és te se tudhatod az igazat róluk. Remélem nincs harag. :)
2012. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

# 23

Haggyuk már hogy ohh de csodálatosak...attól még hogy minde sz@ros oldalt végignéztél róluk a neten, még fingot se tudsz a valódi énükről. Egyébként meg a testi adottságaik se olyan áhh de jók....bocsika de utcán jobbakat láttam...jah és a babaarc se tart örökéé.

2012. aug. 23. 10:29
 26/58 anonim válasza:
72%
sok kis b*zipalánta..:DD nem egy olyan képet láttam a fiúkról, ahol smárolnak, szép példa a fiatalságnak ;)
2012. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
jahh ha még melegek is:D
2012. aug. 24. 14:49
 28/58 anonim ***** válasza:
Oké, pasiként nekem sem nagyon kellenének, de most gondolj bele! Milyen srácokat szeressenek a 12-14 évesek? Vagy a 15-16 évesek?
2012. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim válasza:
hát ne melegeket.:DD
2012. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
87%
Ha minden ilyen csaj One Direction helyett One Republicot hallgatna.... Vagy One-X-et (Three Days Grace) Jobb lenne a világ.
2012. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!