Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van most olyan sok tini...

Miért van most olyan sok tini oda az One Directionért?

Figyelt kérdés

Szerintem kis pisisek, egyáltalán nem néznek ki jól, és tehetségesebbeket is láttam már. Engem taszítanak, de csomóan körülöttem (pl.: unokahugom) isteníti őket, és folyton csak róluk beszél, mindenüket belájkolja facebookon, minden zenéjük megvan, stb...

14l



2012. aug. 10. 15:14
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
50%
Már megbocsás kérdező de te tökéletes vagy?Mi az már,hogy "szemölcsösök?" Ezen behalok...Hát ,ha mást nem,kritizálni azt tudsz.Figyi,mindenkinek van véleménye,egyetértek pár előttem szólóval.De nem kéne ezt ennyire nyílvánítani,mert jön pár nagyobb fan,mint én,és úgy lek*rváz meg lehord téged,ahogy a többi kérdésnél is megtették.Bár én is letudnálak,csak nem ismerlek,ahogy te sem ismered őket.Plakátról nem szeretek névtelenül ítélni.Ez van.De ha neked ez jó,akkor hajrá.Amúgy, hogy válaszoljak is,sokan azért vannak oda értük,mert szerintük jóképűek,mások azért,mert szerintük tehetségesek.Mindenkinek más a véleménye,ennyi...
2012. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
52%
Látod, kérdező? Már megint mocskolódsz. Kérdezte valaki a véleményedet? Szerintem nem.. szemölcsösök..najah. -.-" Amúgymeg nem tökmindegy neked? Mi a bánatnak foglalkozol velük, hogyha utálod őket? Kapcsold le a tévét meg a rádiót, amikor adják őket, neten meg nem kell rákeresni, és akkor nem fogod szidni őket. Ezek után kíváncsi vagyok, hogy te hogy nézel ki kérdező..
2012. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
46%
a velemeny olyan mint a s*gg. mindenkinek van de senki nem kivancsi a masera.
2012. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

Előző:D

Am meg lehet h én sem vagyok istenkirály kinézetű, de én legalább nem reklámozom magam! Most azért ne nézzek tévét, meg ne hallgassak rádiót, mert ezek a kis nyomik mindenhol ott vannak???

2012. aug. 14. 10:21
 15/58 anonim ***** válasza:
61%

Megoldás: Winamp/Youtube/netrádiós oldal, ahol komolyabb zenék mennek.


Megoldás a rajongókra: Menj el mellettük, facebookon tiltsd le a hírfolyamodból őket.


9-esnek írnám, hogy előbb tanuljon meg írni, aztán hallgasson kúltúráltabb zenét.

Nem tudom már ki írta, de a többi nem tud koncertezni? Esetleg a pop zenészek, mert azok tényleg playbackeznek. Ha megnézel ÉLŐBEN(Nem youtube-on!! ÉLŐBEN) egy Depresszió, vagy egy Leander koncertet, esetleg még Road-ot, megváltozik a zenei körökben véleményed. Lehet ezt szeretni, lehet azt szeretni. Mindenevő vagyok, mégsem szoktam rá...

"13 évesen mit csináljanak a lányok?" Olvassanak, vagy hallgassanak rendes zenét...

"van akinek a szerelmes számok jönnek be(pl:1D)" Akkor mondanék pár nevet, akiknek szerelmes számai mindig többet fognak érni, mint ezeknek: Riddler, Mes, FankaDeli, Rihanna, Evanescence, Depresszió, Guns n Roses, Scorpions. Hallgass bele csak az utolsó kettőbe, és meghallod, hogy mi is az a halhatatlanság zenei téren.

Lehet lehurrogni. Ez is egy vélemény.

15L

2012. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
39%
ó igen, végre! köszönöm! előttem szóló, maximálisan egyet értek! :))))
2012. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Én senkit nem hurrogok le, csak épp rohadtul idegesít hogy a csapból is ezek folynak.
2012. aug. 15. 10:43
 18/58 anonim ***** válasza:
81%

15. voltam.

16. köszi.

Kérdező: Maximálisan együttérzek veled, de mondom... Nem kötelező hallgatni. Kikapcsolod, és bekapcsolsz egy zene CD-t hifin, vagy letöltött zenéket keresel a gépen, esetleg interneten Youtube. Lehet válogatni, több millió zenei videó és sok egyéb van fent az interneten. Privátban még net rádió linket is tudok adni, ahol még a társaság is jó..:)

2012. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

18: oké küldhetsz, megköszönném:)

Írok privátot!

2012. aug. 15. 18:34
 20/58 anonim ***** válasza:
63%

Én is szeretem a srácokat, de persze vannak, akiket irritálnak. Szerintem van stílusuk, meg szerintem jol is néznek ki.

És arra is gondolnod kell, hogy valami oka csak van, hogy a "csapból is ők folynak"...

2012. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!