Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van most olyan sok tini...

Miért van most olyan sok tini oda az One Directionért?

Figyelt kérdés

Szerintem kis pisisek, egyáltalán nem néznek ki jól, és tehetségesebbeket is láttam már. Engem taszítanak, de csomóan körülöttem (pl.: unokahugom) isteníti őket, és folyton csak róluk beszél, mindenüket belájkolja facebookon, minden zenéjük megvan, stb...

14l



2012. aug. 10. 15:14
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
60%

Már nem azért,de,ha ők pisisek, Te mi vagy? Mindannyian idősebbek nálad.

Egyébként,azért szeretjük őket,mert jó hangjuk van, tehetségesek, és még sorolhatnám,de gondolom ezt egy magadfajta utálónak unalmas lenne végig olvasni.

Ha nem szereted őket, ne törődj velük,és kész.

2012. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy a mai "normális" énekesekhez képest pisisek. De engem idegesítenek, és hogy tudnék nem töródni velük, ha egyszer a csapból is ők folynak???
2012. aug. 10. 21:21
 3/58 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert most "azt divat hallgatni".


Én például még egyetlen egy one directionos fannal sem találkoztam szerencsére.

2012. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek megvan a saját véleménye mindenről. Valaki szerint a One Direction egy kalap szar, valaki imádja őket. Mindenkinek különbözik az ízlése. Valaki szerint a metál, meg az ilyen zenék a hallgathatatlanok, valaki szerint az 1D. Ennyit erről.
2012. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim válasza:
34%

mind a 2 előttemlévővel eggyetértek, én véleményem szerint,szeretem őket,de nem vagyok az a nagy FAN ,mint az osztnőlyim,és már megbocsáss kérdező,de mi van,ha MÁSNAK is lehet rólla,pl JÓ véleménye? mért baj azhogy szeretik,ez a legújjab hülye divat,meg ők iy tinik,és mit csináljanak a 13 éves lányok különben:-P ?

ez van..:)

2012. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim válasza:
45%
egyetértek a legelsővel..öhömm
2012. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
20%
Én nagyon imádom a One Direction-t *-*
2012. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
30%

Én is egyetértek a legelsővel :)

Más az ízlésünk.Valaki a rockot valaki meg a szerelmes számokat szereti (pl:1D)

ÉN IMÁDOM ŐKET odavagyok értük nagyon nagy fan vagyok.

És azért szeretjük őket mert jó a zenéjük,jó a hangjuk,jól néznek ki stb.

utálom az ilyen 1D utálókat!!

ha nem szeretik őket akkor ne vegyenek róluk tudomást!! ennyi!

2012. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim válasza:
49%
én imádom a One directiont és ha te nem akkor meg milyért vagy kíváncsirá hogy milyért szeressük ha te nem szereted akkor meg ne érdekeljen az hogy mi miért szeressük őket éa szerintem nagyon ish tehetségesek jah és legalább nem olyanok mint a többi sztár hogy élőben még énekelni sem tudnak én imádom őket
2012. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Szerintem nem néznek ki jól, tiszta szemölcsösök..
2012. aug. 13. 16:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!