Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit kereshetnek ezek a...

Mennyit kereshetnek ezek a mai tini sztárok? (pl. Lola, Sp, Barbie, BNF stb. szóval akik most futottak be nem rég, vagy pár éve)

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Többet, mint kellene :)
2010. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

biztos nem annyit, mint az amerikaiak


szerintem épp hogy csak meg tudnak élni

2010. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszer SP mondta egy interjúban, hogy csak a zenéből nem tud megélni.
2010. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem tom, őszintén szólva még nem is gondolkoztam rajta, de szerintem mindegyik egy rakás nyivákoló trendi baba, még a fiúk is, akiknek közük sincs a zenéhez vagy az énekléshez, mert ha akárcsak egy kicsit is értenének hozzá, nem vállának a saját maguk égetését. De így csak egy rongybabák akiket ide oda rángatnak és elhitetik velük, hogy mennyire népszerűek, közben pedig k.rvára senki sem fog rájuk emlékezni 2 év múlva. Így van ez, de akkor megint feltűnnek új lányos fiúk cicaszemekkel és kis 14 éves libák, akiket olyan ruhába öltöztetnek mintha 25-ök lennének, közben otthon az osztás és a szorzást gyakorolják, hogy sikerüljön a középiskolai felvételijük.
2010. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
teljesen egyetértek az előttem szólóval
2010. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!