Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van most olyan sok tini...

Miért van most olyan sok tini oda az One Directionért?

Figyelt kérdés

Szerintem kis pisisek, egyáltalán nem néznek ki jól, és tehetségesebbeket is láttam már. Engem taszítanak, de csomóan körülöttem (pl.: unokahugom) isteníti őket, és folyton csak róluk beszél, mindenüket belájkolja facebookon, minden zenéjük megvan, stb...

14l



2012. aug. 10. 15:14
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Nincs mit imádom a 3DG-t :)
2012. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Én még nemnagyon hallottam a zenéjüket, de mivel a legnagyobb zenészek is akik naponta gyakorolnak is nem tizenévesen futnak be hanem mondjuk 25 évesen kb. Meg van sok olyan zenész akik jobbak ennél mégse futottak be? Vajon miért? Azért mert a One DIrection meg a Justin meg ezek bu@i zenék nem maguknak köszönheti hanem a családtagjaiktól, szüleik biztosan milliomosok vay milliárdosok eleve és úgy pedig könnyű bfutni ha mondjuk mellette tudsz énekelni vagy valamilyen hangszeren játszani. A tinédszerek még én is az vok. de a tinédzser 12 éves lányok nem a zenéjüket nézik, az őket nem érdekli hanem azt hogy hogy néznek ki. Így pedig biztosan hogy mire 40 évesek lesznek ezer százalék hogy nem lesznek a zenei pályán ahogy Justin sem. /f
2012. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyetértek!
2012. szept. 9. 10:10
 44/58 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de sem JB szülei, sem a 1Dsek szülei nem milliárdosok vagy milliomosok... De most amugy ez miért zavar titeket?? Ha fennmaradnak fennmaradnak, ha nem, nem... Ha nem bírjátok őket, akkor ne foglalkozzatok velük. Mert látjátok... azért titeket sem hagynak teljesen hidegen... :P
2012. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
De hidegen hagy. Mindenhol csak őket látni, és ez az elején nem is zavart, de most már kezd az idegeimre menni...
2012. okt. 7. 09:49
 46/58 anonim válasza:
A mai tini lányok véleményem szerint azért istenítik őket mert nincs barátjuk ennek több oka is lehet: Csúnyák,Visszahúzódóak,Félénkek stb. és nekik jól esik ha van valamilyen fiú banda akiktől olyan dalokat hallhatnak amik mintha nekik szólnának. Az nem érdekli őket, hogy csúnyák és semmi hangjuk.
2013. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de már nagyon elegem van belőle folysmatosan azt hallom hogy: "olyan cukik, édesek jó a hangjuk" pedig az összes nyálgép és ezt lányként (13 éves vok) mondom
2013. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem (ami nem hinném, hogy ide kapcsolódik):

Bennük ( [link] - [link] mi a szexi? Mi a szép? MI? Mert köbö az "egydé" is ezen a szinten van. Én merem állítani, hogy igen, a láncdohányos, néha szinte emós Guy - Manuelbe vagyok belebukva. Nem, ő nem szexi és félmeztelen. Mert ő ZENÉT csinál. Igen. (nem úgy mint a mellesleg playback nyávogású direksön, mondhatjátok, hát te mit tettél le az asztalra, meg minden. erre annyit mondanék, hogy ahhoz hogy félmeztelenül nyávogj, nem kell tehetség. lehet elküldeni a pinyóba)

11/L

2013. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim válasza:

Azért hallgatják mert most ez a divat... Ha egyszer egy jegy sem kelne el a koncertjükre akkor az összes Fan megutálná őket hogy: De bénák, Úristen!!!

És a sok SzarDirectionos poszt azért van , hogy végre leégessük ezeket a szerencsétleneket és végre leszokjanak erről a fosról. LÁNY VAGYOK ÉS UTÁLOM AZ 1D-T!! Én a pankrációért és ilyenekért vagyok oda, meg a többi rockért és rap sem az utolsó, mielőtt egy lány idejönne izélni hogy persze, mert a fiúknak nincs ízlésük! A DIRECTIONOROKNAK NINCS ÍZLÉSÜK!

2013. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Szerintem, az normális, ha minden tinilány megőrül a One Direction-ért, mert nagyon sok rajongójuk van, és mindenki imádja őket.
2014. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!