Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyert utalja mindenki...

Milyert utalja mindenki Justin Biebert?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 23:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Magát Justin Biebert személyesen, meg interjúkból nem ismerem. A zenéi viszont borzalmasak, ha lehet egyáltalán zenének nevezni őket. Nem tudom, a tizenéves lányok mit esznek rajta. Szomorú, hogy manapság van helye az ilyen "zenének". Én ugyan férfi vagyok, szóval Bieber-rajongást talán ezért sem értem annyira, én kis koromtól fogva igényes, jó zenéket hallgattam. És persze lesz*rtam, hogy a korombeliek milyen gagyi zenéket hallgattak. Azt hiszem, ezt bátyáimnak is köszönhetem.


Bieber zenéi nagyon igénytelenek. Gyenge zeneileg, a szövegei egy sablonra épülnek, hangja nem nagyon van, tudom, mert képes voltam valahogy belehallgatni és olvasni pár dalszöveget, igen primitívek. Kínzásra alkalmasak viszont.


Elég szomorú ezt látni. Erre a szarra sajnos nagy igény van. MTV-ről is lemondtam már egy ideje, a VIVA mindig is egy rakás kaki volt. Hol vannak a jó zenék? És jó zene alatt nem feltétlenül azt értem, amit én szeretek. Vannak műfajok melyek távol állnak tőlem, de azért felismerem az igényességet abban, melyben van. Manapság ez a divatzene a nyerő, kevés az egyéniség, a sok marha (elnézést) inkább a divatot követi, mint a ténylegesen újszerűt, igényeset, jót.


Amúgy magával Bieberrel nincs bajom, mert szimplán nem foglalkozom vele. Ő is csak egy ellen példakép számomra, hogy milyen ne legyek. Mint ember, nem ismerem, így nem tudom megítélni. A zenéjét ismerem csak, az viszont csapnivaló.

2012. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, én lány vagyok, és így sem értem, mit esznek rajta. Még csak megcáfolni sem akarom, hogy jól néz ki, ha 13 lennék, akkor tök normális dolog lenne, hogy tetszik. De sose értettem, mért a külső alapján kell megszeretni valakit. Én vagyok az egyetlen, aki előbb a zenét hallgatja meg?
2012. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
11éves koromban én is szerettem a "Baby" zenéjét,mert nem nőt be a fejem lágya.Már csak akkor hallgatok jB-t,amikor önkínzó vagyok. De apum észhez térített,megmutatta a régi zenék érdekességét,csodálatosságát és szépségét.És ahhoz a zenékhez képest,jB még légysz@r sem. Michael Jakson az a POP ZENE királya,néha megszoktam hallgatni pár zenéjét,mert nem magát a POP zenét utálom,hanem ezeket a divatzenéket. De én inkább maradok a Rock,Hard rock,Metál,Heavy metal,Power Metal,Death metal zenéknél,azok az érzelmeit fejezik ki,és nem azt,hogy fogjuk a tökünket,és nyávogunk. Ne félj,majd kinövöd ezt a betegséget,hogy zenének nevezet sz@rokat hallgatsz. 13/L
2012. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én azért utálom még hogy péládul nemasokára fellép Auztriába kiváncsi voltam hogy mennyiért é tudod mennyibe kerülnek a jegyek? 25 ezer forintba. Egy 18 évey gyereket 25 ezerért megnézni. Ezért nem normális eza Justin.
2012. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk, az más kérdés. Ha megfizetnék, én is kérnék annyit, meg nem ő szabja az árat, hanem általában az is közrejátszik, mennyi felszerelés kell a showhoz (füstgép, 70 ruha, táncosok fizetése, stb.)
2012. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én nem utálom ! Nem tudom hogy hogy lehet egy ilyen kis cukorfalatot utálni .. :3 Belieber forever <3 <3 <3
2012. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!