Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem érdekes, hogy Justin...

Nem érdekes, hogy Justin Biebert mindenki utálja, mégis mindenki vele foglalkozik?

Figyelt kérdés

Minden második kérdés róla szól,és annak a 70%-a pedig arrül hogy mennyire utálják.

Ha ennyire utálok valakit,akkor nem is foglalkozok vele semmiféleképpen.

Én tényleg nem bírom a srácot,de most a 40.oldalig jutottam ebben a kategóriában,és télleg úgy van ahogy pár sorral feljebb írtam.


2010. júl. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Én, hogyha nem interneteznék, azt sem tudnám, hogy ilyen létezik(vagyishogy nem is olyan régen tudtam meg, pedig azért már egynéhány éve netezek), nem nézek televíziót(csak akkor, hogyha tudom, hogy van benne valami), és nem igazán foglalkozok vele, de tök jó néha beírni a kérdésre, hogy "Mit szeretnek Justin Bíberben?", hogy "Egy másik fiú farkát.", ha nincs jobb dolga az embernek :D Az ilyen kis "sztárok" szánalmasak, én sem értem, hogy miért érdekel olyan sok embert, dehát nyilván azért, mert ilyenek az emberek...
2010. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek utálkozni,így kiélhetik magukat. Ez az ok, amiért rossz hangvételű kérdésekben ugyan, de "foglalkoznak" vele.
2010. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki utálja!

Mi szeretjük=)<3

De aki tényleg utálja annak tényleg nincs értelme kérdéseket írogatni.......vagy lehet h csak megjátsszák hogy utálják, de valójában van egy kis érdeklődés:)

2010. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem internet nélkül én se vágnám, ki ez. Igazából én az összes ilyen kis tiniseggnyalóval így vagyok, hogy szarok rájuk. Amúgy tényleg felesleges olyan kérdésre válaszolni, ami nem érdekel, de azért leírod a negatív véleményed, csak hogy TE megmutasd :D

Vagy ha pl nem érint a téma, nem hiszel benne, odaírsz valami átkozott nagy poénnak szánt marhaságot :D Felesleges. :D

2010. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem őt utálom. A baj a hangjával, és a számaival van...
2012. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!