Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hétben vagyok 12 kg-t...

28. hétben vagyok 12 kg-t híztam, és a hócipőm tele van azzal hogy mindenki az én súlyommal foglalkozik. Tényleg nagyon sok?

Figyelt kérdés
Igazából én nem látom magamon.
2008. dec. 18. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!!!én 22hetes vok,s én is már hiztam 9kg-ot,a kutya nemkérdezi töllem mennyit eszem(hozzáteszem nemvok kívános,hát mégha az is lennék!),sajna az alkatom ilyen,hízos vagyok,de a párom is azt mondta ne foglalkozzam vele,öt nemzavarja,amugy mindenki azt mondja nemlátszik ennyi rajtam!!!!s ez jol esik!!majd szoptatás után ráérek ezem gyúrni!!!Ne aggodj Tesem ezmiatt!!!!!egyél amit kívánsz,ami jolesik,a babo most a lényeg!!!

Boldog Babavárást!!!

2008. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te jól érzed így magad, és nem okoz egészségügyi gondot a súlygyarapodásod, akkor ne törődj senkivel! Élvezd a pocis hónapokat, olyan hamar eltelnek.

Boldog babavárást!

2008. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 kilót híztam a végéig. Nem zabáltam, de nem is vontam meg magamtól semmit. Se az orvos, se a védőnő, se más ismerős nem mondta, hogy sok lenne. Utána valamennyi lement a szoptatás alatt, a többi fogyókúrával. Bár most azt mondom, legközelebb azért jobban odafigyelek a súlyomra.
2008. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy azert furcsa, mert amugy nagyon vekony vagy. Vagy mert amugy is erosebb vagy, es igy meg dob rajtad ez a kg, esetleg mellesleg is jol allsz most, az is sokat szamit!

Aki valamit is mond a kg-ra, kerdezd meg tole, hogy o annak idejen mennyit hizott, es adjon neked tanacsot, ha olyan okos! Aki pedig meg nem volt terhes, annak mond, hogy biztos hogy o is fog hizni!

2008. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én a 32 hétben vagyok majdnem 19kg plusszal de nem érdekel majd le megy ha meg nem nekem kell elviselni,ne foglalkoz vele!
2008. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 37. héten járok, több, mint 20kg-t híztam eddig és még van majd egy hónapom :) minden leletem jó, nagy szeretettel és kíváncsisággal várjuk első babánkat és jelenleg (amíg a vizsgálatok máshogy nem indokolják) a súlyom érdekel legkevésbé ;) annyi csoda történik most a kicsi és az én szervezetemben is, h elég azokkal foglalkozni ;) amíg nincs gond tojni mindenkire! :) boldog babavárást- mert ezek a hetek tényleg megismételhetetlenek!!! M.
2008. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.Engem is bántanak,de csak a védőnő.26.hét 8kg.Mást nem jegyzett meg az iskolában csak,hogy lehet a kismamákat ba...ni a sulyukkal.Kiborito tényleg.Az egyik barátnőm 26kg hizott a terhessége alatt,átlagos testalkattal.Egyszer nem bántotta senki.Ez most nagy divat lett.Könnyű mondani,de ne foglalkozz vele.
2008. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne foglalkozz senkivel!Én 33kilonál tartok,ugy kézek ki mint valami malac.Az ismeröseim az utcán meg sem ismernek.De hajlamos vagyok a hizásra nem tehetek rola!Engem is piszkálnak de nem igazán foglalkozom velük!jó a szivem mélyén fáj hogy igy nézek ki,de életem legcsodálatosabb élményében lesz részem hamarosan és ezért meréri szerintem.39 hetes kasmama
2008. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is 28 hetes vagyok 12 kg-mal :)

Nekem az orvos szokta emlegetni a dietat. Na meg van nehany ember, aki meg sem kerdezi hogy vagy, az elso kerdesuk a "mennyit hiztal mar" szokott lenni.

Engem is zavar neha, de allitolag a 30 hettol lassul a sulygyarapodas.

2008. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Én ugyan nagyon pici terhes vagyok hozzátok képest, 3hónap alatt 3kg, pedig 20nak tűnik, mert baromira vékony voltam/vagyok, és egy "kedves" barátosném folyton hüledezik, hogy nem hiszi, hogy csak 3kg jött fel. És hogy nagyon hízok. Mázsa felett van baba nélkül... Bent a kollégák csak a pocakom figyelik, de ők a baba miatt.

Picit bántó, hogy ezzel foglalkoznak, de valahogy nem érdekel, nem kell nagyon rájuk figyelni.

Mindenkinek más az adottsága. Hagyd rájuk.

2008. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!