Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyert utalja mindenki...

Milyert utalja mindenki Justin Biebert?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 23:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Én nem utálom sőt nagyon jó volt látni.Várom máskor is.

SP voltam sziasztok

2012. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
Én nem utálom , viszont zenéje nem jön be (1kivétellel Never Say Never[Karatekölyök filmzene)
2012. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nekem sem jonnek be a zenei . kivetel Live my life de abban csak a keveset enekel , de nem utalom , de nem ertem masok miert utaljak.szerintem mindenki buszke lenne magara ha 18 eves korara annyit elerne mint o .
2012. jún. 24. 00:31
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
ezt ln is kérdezhetném h miért szereti őt a legtöbb tini? am én azért utálom mert Selena Gomezzel jár
2012. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
azért útálom, mert a zenéjénél a macska nyávogás 100x jobb, és mert úgy néz ki mint egy b*zi
2012. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Mert szar.
2012. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Tuti hogy nem b*zi , csak nezzetek meg a baratnojet :))

Es hat a zeneje tenleg nem jo , de attol meg sok embernek bejon.

2012. jún. 25. 00:40
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

"em ertem masok miert utaljak.szerintem mindenki buszke lenne magara ha 18 eves korara annyit elerne mint o .'


19 éves vagyok, és GYŰLÖLÖM azt, amikor valaki mást koppint. JB a Baby című számát pl MJ-ról koppintotta, ő mesélte egy interjúban. Más kérdés, hogy szarul. Nincs semmi eredetiség benne, minden ruhája az aktuális divat része, a hangjában semmi különleges, a mozdulatai, mint akármelyik más koreográfia egy gimnáziumi ki-mit-tud? táncrészlegén.


Ha tudnám, hogy iylen középszerű vagyok, abbahagynám. El se kezdeném. Ettől függetlenül nem utálom őt, csak megvetem.

2012. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert a hallgatósága olyan szinten van, hogy ly-nal írja, hogy '"miért".
2012. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Én nem utálom,egyszerűen idegesit,hogy ennyire imádják meg megőrülnek érte,mert ő ilyen jó,meg olyan jó,pedig komolyan mondom,hogy még a Megasztárban is jobbak vannak nála.Attól,hogy valaki cuki még nem kell istenként tisztelni meg világsztárnak kikiáltani,és ezt most úgy mondom,hogy lány vagyok és 14 éves... nem minden lány olvad el tőlle...
2012. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!