Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyert utalja mindenki...

Milyert utalja mindenki Justin Biebert?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 23:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert a zenének nevezi az ő baromságát.

1.B*zisan öltözködik (mert ez a divat? szerintem az hogy így öltözködjön a fiúból lány legyen az nem divat!!)

2.Sz@rok a "zenéi" sokan ezt zenének nevezik! Ajánlanám nekik,hogy hallgassák meg ha pop zenére fáj a foguk Michael Jakson zenéit!

3.Ahogy már valaki mondta és azt a válaszolót felpontoztam:lekoppintotta más zenéjét

4. Ha már zenének nevezik ezt a foshányadékot akkor ez amit ez a dzsásztín bimbó csinál a ZENETÖRTÉNELEM LEGNAGYOBB SZÉGYENE!!! És én is lány vagyok 13éves és tudok hallgatni normális zenét,mert szerencsére apukám mutatott ZENÉKET!!!

2012. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%

mert volt egy féltékeny ember, aki elterjesztette hogy b*zi stb., követőket gyűjtött. az emberek meg félnek attól hogy kiutálják őket. ez olyan mint pl az elit társadalomban te is meg akarod szerezni minél előbb azt a többszázezres koktélruhát, hogy nehogy kiutáljanak, mert boztos szegény vagy blablablabla. gondolom lehet érteni. ez a bieber is csak egy gyerek, ahogy a utálói is. majd kinövik.

22/L

2012. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
Engem csak az idegesít benne, hogy 18 évesen milliárdos, még ások még 30 évesen sem tudnak lakást venni. És divatzene amit ő csinál. EGy igazi zenésznek énekesnek nem a pénz meg a nagyképűség meg ezek fontosak hanem a zene maga. És akár ingyen is zenélnek az embereknek. Viszont Justin az 100 millió alatt nem is lép fel. Aztán ha fellép is csak plabecel és ennyi. Ezt más is megtudja csinálni.
2012. jún. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%

sokkal inkább az lenne a kérdés, MIÉRT (és nem milyért) szeretik? mitől jó? komolyan mondom tényleg ennyi hülye ember van?


bár javarészt a szülők felelőssége (vagy felelőtlensége), ha a gyereknek egy eltorzult nézet alakul ki a zenéről és úgy általában mindenről


picinyem, egyenlőre a nyelvtankönyveket lapozgasd. az való még Neked!

2012. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
35%
az meg már ne is zavarjon, hogy előtted kb 6-an feltették ezt a kérdést
2012. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%

"mert volt egy féltékeny ember, aki elterjesztette hogy b*zi stb., követőket gyűjtött. "


Én vagyok az a válaszoló, aki először említette, hogy más zenéjét koppintja, és hogy ly-nal írtad a kérdést, amibe lehet, hogy övön aluli volt belekötni, mert nem a témához tartozik, de szembetűnő volt.


Ehhez a b.zi dologhoz hozzászólnék. Én soha egyetlen pillanatig sem hittem el JB-ről, hogy meleg. Tisztában vagyok vele, hogy a cuccait biztos stylistok adják rá, mint ahogy Michael Jackson sem a gyémánt ruhájában ment kutyát sétáltatni. Ha már ennyiszer felhoztuk a Jackson-témát.

Tudom, hogy van barátnője, elhiszem, hogy a lányokat szereti, és képzeld, ENNEK ELLENÉRE utálom.

Ha tovább megyünk, a kedvenc énekesem valóban meleg (nem mondom meg ki az, mert félek, hogy átmegyünk ilyen gyerekes vitába, hogy Te meg elkezded őt lehúzni, bár igazából nem is oylan ismert). Szóval ez sose érdekelt.


Sokan nem akarnak ellentmondania többségnek, ez igaz. De valójában akik utálják Justin Biebert sosem beszélgetnek így egymással, hogy most tényleg bu.i-e, vagy sem, egyik mondja, másik nem mondja, ha nem értenek egyet, sosem zajlik le olyan bezsélgetés, hogy "most vitassuk meg, meleg-e". És én nem megyek a tömeg ellen,mikor azt állítom, hogy nem meleg, mert én is utálom, és ez elég bárkinek. Ettől függetlenül sok dologban a tömeg ellen merek menni, mint ahogy kijelentettem első kommentemben is, hogy az egyéniségeket tisztelem, nem a koppintást, és ez magamra is igaz.


Ez a válasz nem annak a válaszolónak ment, akinek idéztem a sorait, hanem elsősorban a kérdezőnek.

2012. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
61%

Viszont annak a válaszolónak: nem nőjük ki az utálatát. Nyilván gyerekes lenen mondjuk "aktívan" utálni őt (utáló oldalakat létrehozni, vagy elmenni a koncertjére, csak hogy fujjoljunk), de mint vélemény, nem fog változni. Nem fogom kinőni a jó ízlést. Nem vagyok gyerek sem. Nem utálom napjaim minden percében, de megvan az okom, ha így konkrétan rákérdeznek.


Kérdező: reagálj légy szíves, szívesen olvasnám a Te indokaidat, hogy mért szereted, és mi a véleményed arról, amiket mondtunk, mennyire győztünk meg, vagy éppen nem.

2012. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
77%

Mert buta, rossz zenét játszik, zeneszerzők írják az amúgy értelmetlen számait, és mert olyan a hangja mint egy 9 éves kislánynak. Továbbá semmi férfiasság nincs benne.

A 10-14 éves lányok szerintem azért hallgatják, mert 'menő csajok' akarnak lenni. Mondjuk nem tudom mi a jobb, legyek kitaszított, vagy egy ostoba, szűk látókörű b*romarc. Azt hiszem az elsőt választanám...

Amúgy ugyanaz fog vele is történni, mint a Tokio Hotellel, 6 éve még minden csaj velük akart járni, ma meg el vannak felejtve...

2012. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Kriszti8 ***** válasza:
65%

nah énis tinilány vagyok és nem bomlok utána.azért utálja mindneki mert szégyen a zenéje.undormány hangja van.a zenét nem kéne bemocskolni ilyen beképzelt f-soskkal.a popp zene is sokkal szebb lenne a h*lye beképzelt tinisztárok nélük.

S Istenként nagy I.

2012. júl. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Azért, mert nagyon sok az irigy ember. Irigykednek rá, mert ő 17 évesen valóra váltotta az álmait, illetve, hogy minden csaj utána nyáladzik. Igaz, én sem bírom, mert nagyon nagyképű gyerek lett belőle..
2012. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!