Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Úristen, ugye milyen édes ez...

Úristen, ugye milyen édes ez a video? *-*

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/user/JEDWARDTV#p/u/6/JybYb1n1f1c jaj annyiraa cuki John és Edward*-*<33 meg a kutyusok.*q*

2011. dec. 21. 09:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 anonim ***** válasza:
52%
jólvan drága, menjél élvezkedjél a cukimuki buz*ikra
2011. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/113 anonim ***** válasza:
inkább mint hogy a hülye pofádat 1 pillanatra is lássam xD barom
2011. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 anonim ***** válasza:
86%
erre az egészre én is egy videóval tudok reagálni: http://www.youtube.com/watch?v=RU5tYriSZfQ
2011. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/113 A kérdező kommentje:
oké b*zd meg minek jössz még vissza komizgatni?!-.-" egyszer leírtad h nem tetszett ok, akkor takarodjál b*zdmeg k*rvára senkit nem érdekel a hülye pofád;) azt hiszed ha visszajössz majd megváltoztatod a véleményem?! hát mert előre szólok h k*rvára nem de lehet próbálkozni h*lye b*zik..;)) ti vagytok azok nem ők..kíváncsi vagyok hogy néztek ki..biztos ocsmány fejetek van, ahogy az egyik kedves válaszoló is leírta :DD jaah és ne gyere vissza mert l*szarlak b*zdmeg ;) mi van még is ennyire érdekel ez a kérdés vagy a video hogy mindig visszahúzzátok beleteket?-.-" hát biztos azért..b*zik
2011. dec. 24. 11:00
 45/113 anonim ***** válasza:
52%
istenkém, hogy lehet valaki ennyire buta? :'D
2011. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/113 anonim ***** válasza:
hát igen hogy lehet valaki ennyire buta hogy kb percenként megnézi hogy jött-e új válasz a kérdésre vagy a kérdező kommentelt-e...
2011. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/113 anonim ***** válasza:
és írogat is...
2011. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 anonim ***** válasza:
52%
én egy békés ember vagyok de az ilyen embereket fognám, és bezárnám egy naaagy helyre, ahol szabadon veszekedhetnének egymással piszlicsáré témákon, az épületet pedig rengeteg vadállattal őriztetném. biztonság kedvéért azt a két srácot is bezárnám, mielőtt még szaporodnak. :D
2011. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 anonim ***** válasza:
de remélem hozzám zárnád őket xDD és én akármikor akárhol elkezdek veszekedni...és ez tudom hogy nem jó de nem tehetek ellene semmit. mindenkit megvédek akit szeretek
2011. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/113 A kérdező kommentje:
utolsó: hát igen én :)) de amúgy ti hogy reagálnátok hogy ha olyanokat szidnának egyesek akiket mondjuk szerettek/rajongtok érte/értük? ha nem tetszik el lehet mondani normálisan is, hogy bocs nekem nem tetszik,és ennyi? és nem kéne tolni a szokásos dumát hogy b*zik..te honnan tudod hogy azok? azért mert ilyen stílusuk? te örülnél ha azért b*ziznának téged mert olyan a stílusod, amilyen?! mert szerintem nem..amúgy én se vagyok ilyen, mert ha rendesen elmondod, hogy neked nem tetszik akkor elhiszem..nekem se tetszik minden sztár sőt..még se írok hozzá olyanokat, hogy b*zi főleg miután nem is ismerem..meg őket se ismeritek, mert egyébként nagyon viccesek és imádják a rajongóikat rengeteg fotót csinálnak velük, és egyáltalán nem beképzeltek..mindig vidámak..és amiért csőnadrágban járnak mert nekik ez tetszik attól még nem b*zik..
2011. dec. 24. 19:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!