Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Úristen! Ugye, hogy Rihanna...

Úristen! Ugye, hogy Rihanna már tulzásba viszi?

2011. máj. 23. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
én bírom
2011. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát...vagy pasi vagy és azért vagy nem tudom,de én már nem birom....unalmas
2011. máj. 23. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel vinné túlzásba? Ez a showbusiness, a szám címe meg sado mazo. Nem énekelhet apáca ruhában.
2011. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg ilyen számokat nem énekelhetne de mind1!!!és igen is unalmas...
2011. máj. 23. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
A számot szeretem, Rihanna meg borzalmas élőben...szerintem ott van a gond:D
2011. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miert ne enekelhetne ilyen szamokat? Valaki megtiltja? Ettol sokkal kemenyebb dolgok vannak. Erdekes, amikor gyilkossagot, lovoldozest mutogatnak este 8-kor a TV-ben meg a Fokuszban es hasonlo musorokban mar keso delutan meztelen "modelleket" mutogatnak, senki nem tiltakozik. Rihanna egy szerepet jatszik, egy ilyen jellegu szamhoz ilyen jellegu eloadas illik. Mikor veszik mar eszre az emberek, hogy ezek az eloadok nem olyanok a valo eletben, mint amilyennek mutatjak magukat a szinpadon? Nem veletlenul eloado a nevuk, ez egy szerep. Es mielott Britney-nek is neki all valaki, megjegyeznem, hogy Britney-t a Rihanna rajongok valasztottak ki erre a duettre.


(nem vagyok ferfi)

2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondhatsz amit akarsz,akkor is utálom!Ám Britney-vel semmi bajom!!!!!
2011. máj. 23. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:

18:11-es vagyok! Egyébként egyet értek az utolsó válaszadóval! Engem csupán az idegesít, hogy egy világhírű énekesnő, és borzalmas ahogy élőben énekel!

Viszont drága kérdező, minek teszel fel kérdést, ha egyszerűen közlöd valakivel, hogy nem érdekel amit írt? Gondolhatnád, hogy nem fog veled mindenki egyet érteni, és nem feltétlenül azt a választ fogod kapni, amit te szeretnél;)

2011. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem erdekel, amit irunk, miert teszel fel kerdest? Ha utalod es nem erdekel a velemenyunk, ez nem kerdes volt.
2011. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!