Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Úristen! Nektek mi a véleménye...

Úristen! Nektek mi a véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy még sokan nem hallottatok Katie Piperről, én sem, amíg ezt a hírt nem olvastam el.Az expasija kénsavat öntetett az arcába!

[link]


2009. okt. 24. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez borzalmas, nagyon helyes lány volt!
2009. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még róla, csak most, de nagyon sajnálom. El sem tudom képzelni mennyire rossz lehet most neki:S
2009. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg szörnyű ami vele történt, de ha megnézitek a második videóban a maszk nélkül akkor ha kicsit rendbehoznák a bőrét, még jobban is nézne ki, mint előtte.
2009. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva. Hogy lehet egy pasi ennyire aljas és áááááááááá???!!! :@ Én az ilyet addig kínoznám, míg azért nem könyörög, hogy meg akar halni..... :@

Egyébként a lány "új" arcán is látszik, hogy azelőtt nagyon szép volt.

2009. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát ez a pasi tényleg nagyon beteg basszus... :@

szegény csaj!!!Tényleg szép volt :S

2009. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok-itt egy kép a biztonsági kamera felvétele,amikor az a pasi leöntötte: [link]
2009. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy sajnálom szegény lányt:S

Igen, azt a képet én is láttam, kár hogy ilyen rossz minőségű:S

2009. okt. 24. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:
még mindig utolsó vagyok tényleg kár,hogy nem jobb minőségű a kép,és én is sajnálom a lányt :(
2009. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű! De nem értem, ha elmezavaros volt a csávó, akkor hogy ültették le?! Akkor nem gumi szobába kéne lennie??! Mondjuk tök mind1!! De a lányon még így is látszik, hogy szép volt! Sőt még most is szép! Tudom, szörnyű ilyet mondani, de még pár műtét és alig látszik! De az a pár műtét olyan fájdalmas, amilyet vannak emberek soha egész életükbe nem is fognak érezni! Nagyon sajnálom szegény lányt!
2009. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MARIANN06 ***** válasza:

Úr isten.Mik vannak.Ezt nem is hallotam.Döbbenet.

Már ki sm lehet menni az utcára?

2009. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!