Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem viszik túlzásba ezt a...

Nem viszik túlzásba ezt a Bikicsunájt?

Figyelt kérdés

Jó volt nevetni rajta amikor elő próbálta adni a BIG IN JAPA című számot!

De már röhejes hogy a TV2-be több műsorban is benne volt (pl.:Mokka)

Meg kapható Bikicsunájos póló,bögre,hűtőmágnes,sörnyitó,telefontartó,stb!

Azért ennyire nem volt jó!

Mit kell ezt még ennyire erőltetni!


2010. aug. 23. 10:25
 1/7 anonim válasza:

Várj még hány hasonló szerzet lesz. :)

X-faktorban pl. De már a Megasztárban is vannak egyének..

2010. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
De szerintem nagyon felkapták, őszintén bevallom én már első alkalommal se találtam olyan nagyon viccesnek, de amikor már századjára kell meghallgatnom ezt a "Bikucsunáj" számot a falat kaparom, ráadásul a pasas ritka irritálóan néz ki és nem utolsó sorban hányingerkeltő...:S
2010. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kell sztárolni ezt a szánalmat?És legfőképpen azok értékelik ezt a "jópofaságot" ,akik még nagyobb barmok,és azt sem tudták először miről is van szó!

Jó sokan vannak ezek szerint!

Emlékezz a "geráppás" reklámra,attól visszhangzott az ország!

Ez van,sajnos!

2010. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Először bejött, de egy ideje már én is nagyon unom-.-'

Egyszerűen szánalmas...a hangja béna a kinézete szööörnyűű az angol tudásról meg ne is beszéljünk xD

De azért a csávó élvezi...szerintem azt hiszi hogy a zsűri volt hülye és az egész ország ő imádja mert olyan jó hangja van-.-

A valóság eszébe sem jut,ami az hogy az egész ország rajta nevet hogy milyen egy szánalmasan fogyatékos alak!!

(a szavakért bocsi tini vagyok^^)

2010. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
abszolút úgy van ahogy írtátok. Először vicces, meg minden, de ilyen mértékben már nem jó. Hisz lassan híresebb lesz mint aki majd megnyeri. Pedig igazából nem olyan nagy szám.
2010. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus példa arra, hogy a médiák hogyan tudnak senkiből "sztárt" kreálni. Nem ő az első, és nem is az utolsó. Közben röhöghet a markába, mert a nagy semmivel nem kevés pénzt keres.
2010. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szánalom az egész megasztár.jó vannak benne,jók,de néha olyanok jutnak tovább ,hogy pff. x-faktor se lesz vmi színvonal.
2010. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!