Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Úristen, ugye milyen édes ez...

Úristen, ugye milyen édes ez a video? *-*

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/user/JEDWARDTV#p/u/6/JybYb1n1f1c jaj annyiraa cuki John és Edward*-*<33 meg a kutyusok.*q*

2011. dec. 21. 09:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 anonim ***** válasza:
18%

És nagy ívben lesz*rom hogy nem ismernek ennyien. És ilyen f*szkalap b*zikhoz meg ha lehet ne hasonlítsál.


Mellesleg miért kell hogy több millióan ismerjenek? Nem vágyam az hogy ilyen hires legyek. Mellesleg azt se tudod hogy nézek ki de már itélkezel? Szánalmas vagy -.-

2011. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/113 anonim ***** válasza:
18%
És még hogy ennyit érek? Így is több vagyuk náluk sokkal. Még az b*zi sp is több náluk.
2011. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 anonim ***** válasza:
18%

Mellesleg ne zavarjon de a videó közül egyiekt se nézték 30.000-nél többen. A Twitter meg a facebookot nem nézem meg mert nem akarom elhányni magamat.


Ja és: Az egyiknek mintha még a szája is ki lenne rúzsozva.

2011. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 anonim ***** válasza:
6%
kis csitri igazán befejezhetnéd már h oltod a nagyokat.
2011. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 anonim ***** válasza:
26%

nagyokat???? te jó ég!

és ti hogy ítélkeztek róluk mikor nem is ismeritek őket? nem bu*ik! csak annyi hogy irigykedtek mert ők jól néznek ki!

2011. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 anonim ***** válasza:
0%

irigykedünk, mert jól néznek ki??

1. én nő vagyok, és a FÉRFIAKAT szeretem, akik FÉRFIASAK, nem kis buzeránsok, mint ezek itt.

2. baromi jó lenne, ha leállítanád magad kedves kérdező, mert herótom van az ilyen kis tizenéves pics.áktól, akik azt hiszik h annyiból áll a világ h milyen kis cukimukik ezek a kis nyomorultak. fogadjunk h tükörben pózolós kis agyhalott műkislány vagy

3. hadd gratuláljak értelmi szintedhez, a hozzászólásaiddal teljesen lealacsonyítottad magad

további szép napot!

2011. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/113 A kérdező kommentje:

mi az h b*zik te csicska?!:O:DDD jó h nem ismerlek, mert én ilyen f*szszopókkal nem barátkozok;)) jah és nem b*zik..te f*szfej..meg nem is nyomorékok annyi pénzük van h azért még a k*rva anyádat is eladnád te nyomorult..:DD hogy jössz te ahhoz hogy olyanokat oltogass akiknek egy kis körömdarabkájuk többet ér mint a te kib*szott életed?:DDDlol nekem legalább van olyan Converse cipőm mint nekik;))nem vagyok egy csöves mint itt egyes szánalmas féltékeny kis nyomorékok.:DD na csokszi:*

u.i.: kösz h válaszoltál - bár k*rvára nem érdekel a te semmit nem érő csicska véleményed - ellehet takarodni mert k*vára nem érdekelsz, vedd megtisztelőnek h egyáltalán egy ilyen féreggel mint te elkezdtem beszélni..;) pff...csicska..:'DD

2011. dec. 22. 20:15
 28/113 anonim ***** válasza:
52%
Legalább én márkás ruhákban járok (Lacoste). Mellesleg miből veszed hogy nem ér semmit az életem? K*RVÁRA NEM ISMERSZ SZÓVAL BEFOGOD A POFÁDAT. Mellesleg KI A LÓF*SZ NEM SZARJA LE HOGY GAZDAGOK????? NEM CSAK GAZDAGON LEHET SZÉP ÉS JÓ ÉLETET ÉLNI.
2011. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
52%

És ki nem sz*rja le hogy milyen cipőd van? Nem azt mondom hogy a Converse sz*r, hanem hogy nekem nem jön be. Amúgy meg honnan veszed azt is hogy szegény vagyok? Mondjuk gazdag se de ki nem sz*rja le. Átlagos megélhetésű. Kíváncsi lennék te mit vittél véghez az életben amiért valaki büszke lehet rád? Én nem egyszer értem el versenyekben megye 2. vagy 1. helyezést. Országosban is értem el már 2-az vagy 3-at. Nem vagyok maximalista nekem jó az a helyezés is. Te ehhez képest semmi vagy.


Te tömeglány, plázacica, elkényeztetett s*ggfej. Fogadok a fél város átment rajtad.



Amúgy a te életed mivel ér többet? Remélem az élet egyszer úgy pofob*sz amiért olyanokat mondasz hogy nem ér semmit az életed.


De inkább nem vitatkozom úgyse nyernék. Úgyse tudnék neked ízlést adni. De helyesírási szótárt szívesen adok hogy legalább tudj normálisan írni. Mielőtt visszaszolnál elmondanám hogy nálam sokkal kevesebb vagy az alapján amit írtál.



NAGY ÍVBŐL LESZ*ROM HOGY MILYENEK A NEKED ISTENNEK TEKINTETT B*ZIK, NEM LESZEK OLYAN DE NEM IS AKAROK. NEM VAGYOK GAZDAG NEM NÉZNEK MILLIÓAN A YOUTUBE-N MÉGIS SZÉP ÉS JÓ ÉLETET ÉLEK.



Ezzel befejeztem erre a "kérdésre" a "válaszolást". Nem vitatkozok ilyen "emberekkel" mint te kérdező.

2011. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
100%
csak hagyjátok már abba...
2011. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!