Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ahhoz, hogy Patai...

Mit szóltok ahhoz, hogy Patai Anna búcsúzott a Megasztártól?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 23:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem ismerem egyiküket sem,hogy meg tudjam ítélni h el vannak e szállva a hangjuktól,vagy sem.Egyébként ebben a korban minden bájos,szép kislány el van szállva,függetlenül attól,h van e bármilyen tehetsége,vagy nincsen.Lüszinek lehet h van klipje,köszönöm h a figyelmembe ajánlottad,csak ezzel az a gondom,h így kell h megtudjam,és nem a médián keresztül..Magyarán a kutyát sem érdekli a klipje..
2010. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Itt volt az ideje. Kiejtett két zenekart is,jóhogy nem mentetették meg harmadszorra. Amúgy nem volt nagy szám a kiscsaj.
2010. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Örülök neki, még túl kicsi. Szíj Melindát is kidobnám, azzal jut előre hogy sajnáltatja magát... Személy szerint Giorgonak drukkolok:D
2010. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

szerintem azért nem lenne szabad ilyen fiatalon ilyen műsorban lenni, mert nem a tehetségéért szavaznak rá hanem mert kicsi. (jóó, tudom hogy nagyon tehetséges)


a csillag születik első évadát ki nyerte meg? B-)

2010. nov. 14. 18:09
 35/37 anonim válasza:
43%
Ízlések, pofonok. Én személy szerint nem szerettem Annácskát. Rendben, hogy aranyos és elismerem, hogy nagyon jó hangja van, de olyan kicsi még. Még az iskolában lenne a helye, mint minden más gyereknek.Aztán , ha elvégezte, és még mindig ez tetszik neki, szerintem minden művészeti iskola, lemezcég, színház, tárt karokkal várja. Nekem azért nem volt szimpatikus, mert állandóan sztárolták, mindenki vele foglalkozott, mindig ő az aranyos, a kicsi, a kis cuki. Lefogadom sokszor ezért is jutott tovább nem a tehetsége miatt. Én azt mondom próbálja meg pár év múlva és mutassa meg, hogy még mindig tud. De ide jelentkezni, és azt várni, hogy majd ő a 11 évével legyőzi a sokat tapasztalt felnőtt társait, akiknek talán csöppet nagyobb élet, és zenei tapasztatuk, kialakultabb tisztább hangjuk van, és talán jobban is átérzik a dal mondanivalóját(már amelyiknek van egyáltalán) teljesen felesleges volt. Én ennek ellenére sok szerencsét kívánok neki. Ja és kívánom, hogy ne adja lejjebb, csak képezze tovább magát. ne járjon úgy mint Tóth Lüszike. Ohh bocsánat Lucienne, nézzétek meg az I feel happyt-borzalom. És még mielőtt lekiabálnátok, hogy örülnél te ilyen tehetségnek. Én egy szóval nem mondtam, hogy nem tehetséges, sőt. Másfelől meg 3 éves korom óta zongorázom, klarinétozom, gitározom úgy hiszem nekem is van valami kis muzikális tehetségem, mielőtt leszólnátok. Ennyi.
2010. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval értek egyet !!
2010. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
énis nagyon sajnáltam szegényt, nem értem most mért nem mentette meg a zsűri! de végül mondták, hogy azért, mert TI irigyek(kivételek bocsi) leállítottátok Mester Tamást az utcán, hogy hogy képzeli továbbengedni Annát...nah mindegy erről ennyit! szerintem nagyon jó volt a kislány én neki drukkoltam, szurkoltam! sokszor visszanézem a fellépéseit! 15/L
2010. nov. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!