Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon félek a megasztártól!...

Nagyon félek a megasztártól! Nyugtassatok meg légyszi. Ide kell egy kérdőjel ugy hogy Ideteszem?

Figyelt kérdés
Lassan megyek válogatásra és az ÉLETEM múlik rajta.Szószerint.Jó hangom van többen is mondták,és egyszer már voltam de a 3. válogatásnál kiestem.Nagyon sokat gyakoroltam és nagyon félek mert ha ez nem jön össze akkor lehet úgy összeomlok hogy soha többet nem éneklek....IMÁDOK énekelni ez az életem!!!:)) De nagyon izgulós vagyok és ha izgulok akkor remeg a hangom éneklés közbe ettől nagyon félek!:( Nyugtassatok légyszi,mert nagyon nagyon rám fér.
2011. júl. 8. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem. Észrevetted hogy a megába, meg az ilyen tehetségkutatókba úgymond az egyéniségeket válogatják be? (nahh mindjárt hurrognak rám, hogy hol látom én az egyéniségeket? :D) tehát, egy nyuszi, félénk, remegős lányt önbizalom nélkül.. hiába jó a hangod, az önmagában nem elég. vannak rajtad kívül százezren.. erő, kisugárzás és valami különleges de természetedből fakadó is kell, hogy valami megfogja a "tisztelt" zsűrit. sok sikert ;) talán meglátnak benned valamit
2011. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát ez aztán jót tett z önbizalmamnak..:/
2011. júl. 8. 21:43
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
tudni kell fogadni a kritikát, nem igaz? légy erős
2011. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja csak először jó lenne egy kis önbizalom..
2011. júl. 8. 21:46
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igyál előtte egy vodkát/pálinkát. Nekem szóbelin bejött:D
2011. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad, biztos menni fog! Valahol azt olvastam régen, hasonló témában, hogy aki közönség elé kiáll a közönség elé és előad valamit, az képzelje azt, mintha káposztafejek előtt lépne fel. Ez viccesen és furán hangzik, de a lényege az, hogy próbáljon természetes lenni, és ne gondoljon arra, hogy egy csapat érdeklődő, kritikus ember előtt mutatja be a produkciót. Persze, nem könnyű ez, ha valaki kezdő, de én szorítok neked.
2011. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

NE IGYÁL, mert úgy jársz, mint az előzőben a válogatón az a szerencsétlen részeg csaj.

Na, amúgy kicsit alakítsd át a gondolkodásod, hogy "az életed múlik rajta" hát ez nem fog sokra vezetni ez csak frusztrálni fog... Hidd el...

2011. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem annak aki enekes akar lenni, az nem f*shat a kozonsegtol...

Ha annyira akarsz enekelni akk meg ott a zuhany:P

Bocsi

Peace:)

2011. júl. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát szerintem mindenki fél egy oriási közönségtől meg a sok kamera meg a zsűri:D Nem csak énxD
2011. júl. 9. 12:10
 10/23 anonim ***** válasza:

De azok nem is akarnak enekesek lenni ;)

En pl nem felek, mondjuk gitaros vagyok

2011. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!