Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon félek a megasztártól!...

Nagyon félek a megasztártól! Nyugtassatok meg légyszi. Ide kell egy kérdőjel ugy hogy Ideteszem?

Figyelt kérdés
Lassan megyek válogatásra és az ÉLETEM múlik rajta.Szószerint.Jó hangom van többen is mondták,és egyszer már voltam de a 3. válogatásnál kiestem.Nagyon sokat gyakoroltam és nagyon félek mert ha ez nem jön össze akkor lehet úgy összeomlok hogy soha többet nem éneklek....IMÁDOK énekelni ez az életem!!!:)) De nagyon izgulós vagyok és ha izgulok akkor remeg a hangom éneklés közbe ettől nagyon félek!:( Nyugtassatok légyszi,mert nagyon nagyon rám fér.
2011. júl. 8. 21:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Úristen:D Ne hargudj de vagy nagyon hülye vagy vagy még nem töltötted be a 14-et:D Hogy lehet ilyet mondani??xDD Mindenki izgul ha az a tét hogy megváltozzon az élete.Nézd Janicsák Veca hogy izgult az előadása előtt mégis énekes lett:D
2011. júl. 9. 12:48
 12/23 anonim ***** válasza:

Oh,My God!

Nem hiszem, hogy megvaltozna az eleted...

Meg ha nyernel is, akk is max egy evig mindenki rolad beszelne azt szevasz...(lehet sokat mondtam)

Tiszta szanalom az osszes musoruk....

Am Who the fuck is Janicsak Veca?

2011. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, a lámpaláz természetes. Ha nagyon-nagyon izgulsz, akkor tényleg segíthet EGY feles. Attól még nem fogsz berúgni. Én nem azt mondtam, hogy egy üveggel kell inni:) De tényleg ellazít, viszont egy korty még nem befolyásolja a tudatodat, lazább leszel, és sokkal jobban ki tudod ereszteni a hangod. Nálunk egy csomó kórustag csinálja ezt - nagyon paráznak a nagyobb tömeg előtt -, és tényleg beválik, ráadásul valahogy még jobban ki is tudják ereszteni a hangjukat:)
2011. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Jó hát ez a te véleményed:D-13:15


engem még egy korty is megüt...sajna.Nem tudom miért van de ezt hanyagolni kéne.

2011. júl. 9. 13:23
 15/23 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ne akarj menő lenni..:D Magyarországon élünk szal légyszi magyarul:D
2011. júl. 9. 13:23
 16/23 anonim ***** válasza:
Megtudhatom, miért múlik rajta az életed?
2011. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

OK, csak nem ertem miert mulna az eleted egy ilyan sz@r musoron...:P

Am Who the fuck is wanna be goer?

2011. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem is kell értened..:D
2011. júl. 9. 14:41
 19/23 anonim ***** válasza:
Jol van, egyikunk itt hulye, de az nem en vagyok :))
2011. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Áruld el légyszi mért vagyok hülye??:D
2011. júl. 9. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!