Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ahhoz, hogy Patai...

Mit szóltok ahhoz, hogy Patai Anna búcsúzott a Megasztártól?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 23:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
58%
Örülök. Egy kislánynak nincs helye egy ilyen műsorban..még akkor sem ha ilyen tehetséges. Egy kicsit én is sajnáltam de ha jelentkezik 5-6 év múlva akkor tuti befutó lesz. Meg amúgy neki most az iskola a legfontosabb és ez túl sok lett volna neki már szerintem..azért sok stresszel jár ez az egész
2010. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

'Kedvencünk/volt.megsirattam.Én a Giorgó kiesésének jobban örüétem volna.25L'

Azt hittem hogy csak én sírattam meg:(

2010. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom, voltak nála sokkal rosszabbak is, de név szerintem nem ismerem őket. Csak Annát láttam még az elején amikor egy másik lánnyal énekelt, ott fogott meg nagyon, mert szerintem jól énekek, csak képeznie kell még a hangját. Hát sajnálom, hogy kiesett.
2010. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen idős gyereket nem is kellett volna versenyeztetni. Nem csak azért, mert még iskolába is kell járnia...Hanem gyerekként más. Az ember ilyenkor még álmodozóbb, és szerintem az izgalom, amivel ez a verseny jár sem neki való még. Ráadásul beskatulyázhatják, mert még nem nőtt fel, még csak most kezd kialakulni a világképe.
2010. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
47%
Én már örültem, hogy elment. Az egyik ismerősöm személyesen ismeri, és azt mondta, hogy egy beképzel kiscsaj, aki mindig elvan telve a hangjától. SZóval én már örültem, hogy elment, én Girgio-ra szavazok :)
2010. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Érdekes..Én is ismerem Annát személyesen, meg a szüleit is.

Tök normális,rendes emberek.


Sajnáltam h kiesett..De sztem hallunk még róla..:D

2010. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
60%

Menjen vissza az iskola padba,

én csak 18 év felettieket engednék jelentkezni,akik nem roppannak össze a sikertől

2010. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
15%

Először is az x faktor azért jobb a Megasztárnál mert oda csak 18évnél idősebbek kerülhetnek be, így mindenkinek ugyanúgy van esélye a nyerésre, és nem az megy folyton h még suliban a helye, meg h mutál a hangja, és ezért nem volt annyira jó

Másfelől én is sajnálom Anna kiesését, mivel ő szinte mindig gyönyörűen teljesített, a többiekhez képest, akik gyakran elég gyengén szerepeltek. (pl Yvette: most az utolsó produkciója nagyon tetszett, pedig én most mielőtt láttam volna, őt szavaztam volna ki(eddig egyáltalán nem szerettem))

És Annától azért is nagy szó, mert még csak 11éves. Sokan csak ezért szavazták volna ki, de azt nem nézik h ehhez képest milyen tehetséges, és jó előadó. Nagy jövő áll előtte, és én szerettem amikor ő állt a színpadon.

nem örülök neki h kiszavazták, de tudtam h ez lesz előbb utóbb, és valószínű h csak azért mert 11 éves

2010. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

jah és tényleg igaz h neki még sok a megasztár, valamilyen szinten

azért kár h nem idősebb

2010. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Annyira egyéniség, vidámságot hozott az ember életébe arra a pár percre míg énekelt. Szerintem Szelecky Dávidnak már rég ki kellett volna esnie, teljesen átlagos a srác, tegnap próbált erőlködni, hogy a Lionel Richie-s orgánumot felvegye, de nagyon rossul sült el: Olyan volt mintha azt mondaná á á á. Meg ilyenek. Anna biztos nem nyerhette volna meg, de tovább bennt hagyhatták volna.
2010. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!