Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ahhoz, hogy Patai...

Mit szóltok ahhoz, hogy Patai Anna búcsúzott a Megasztártól?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 23:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Tényleg ő volt a legerősebb a mezőnyben!

És az nem igaz, hogy az iskolában lenne a helye meg... majd ígyis úgyis bepótolja.

2010. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Elfelejtettem említeni, hogy Szíj Melinda mellett a legerősebb a mezőnyben! De ízlések és pofonok!
2010. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
53%
Én örülök neki! Nem kéne egy 11 éves töpörtyűnek itt lennie. Jobb is legalább tanulhat. Mit csinál akkor ha nem tanul? Így nem hiszem hogy énekesnő lesz ha nem tanul. Bár a hangja meg... Nem igazán jön be. De majd han agyobb lesz majd akkor.
2010. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
10%
Én örülök,mert nem neki való volt ez a műsor,egyrészt mert tanulnia kéne még ennyi idősen és iskolába járni,másrészt meg fölösleges még ilyen tehetségkutatókon indulnia,hiszen nagyon fiatal és nagyon sokat fog változni a hangja,ha idősebb lesz...Így is túl sokáig volt bent szerintem.
2010. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
20%
épp ideje
2010. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
79%
szíj melinda nem sztár alkat, hozok nektek 10000 sokkal jobbat... nevetséges, h annának kellett kiesnie...
2010. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
6%
már korábban ki kellett volna esnie...nem neki való
2010. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Szerintem is már el ekllett mennie. (előbb is mehetett volna)
2010. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az van az eszemben,hogy Tóth Lüsziért is mennyire odavoltak,ő pl anno sokkal szimpatikusabb volt,mint az Annácska.És mégsem hallottunk az elmúlt időszakban(Lüsziről) egyetlen árva kukkot sem.Nem érzem így értelmét annak h gyerekek szerepeljenek,h utána eltűnjenek a süllyesztőbe..
2010. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Előző: Lüszinek van most klippje, nézd meg, ha végig tudod nézni! Egyébként Lüszi egy idő után elszállt magától, Annácska megmaradt egy kislány a színpadon is. Talán ezért szimpatikusabb másoknak is, mint Lüszi.(akinek egyébként nincs rossz hangja)
2010. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!