Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az normális, hogy így meg...

Az normális, hogy így meg vagyok őrülve a Blackpink-ért?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy minden nap őket hallgatom, nem tudok tanulni ez miatt (de még így is írok 5ösöket), mindig rájuk táncolok, énekelek. Szerintetek ez normális?

2023. márc. 29. 21:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
15%

Te kérdezo hulye vagy hogy ennek bedőlsz,biztos vagyok benne hogy mind ezt csak kitalálta a 7-es


Rosénak eszméletlen vokálja van szerinted nem jó a hangjuk akkor miért vették fel őket és lettek idolok? Normális vagy?


Lisa asszem a 2000 emberből nyerte meg azt hogy ő bekerüljön és kpop idol lehessen tánccal ezért ő lett a főtáncos


Rosé 7000 emberrel versenyzett éd itt nem volt olyan hogy a hangjukat szebbítik hanem énekelt és tessék bejutott plszu rengeteg kpop idol mondta hogy rosénak nagyon eredeti szép tiszta hangja van mellesleg IU (szóló énekes)

Azt mondta hogy ha valakivel énekelne egyutt akkor az Rosé lenne mert gyönyörű hangja van,Rosé kis korába kórusra járt és minden vasárnap a templomba énekeltek!

Tud gitározni zongorázni!!!


Amúgy Lisa 4 éves kora óta táncol és kpop fán kicsi kora óta és ez volt az álma hogy az legyen és beteljesült ugyanis aki kpop idol nak jelentkezik nagyon nehéz oda bejutni és kpop idolnak lennie kíváncsi vagyok higy te bejutnak e mert szerintem Ku**ára nem!!


Jisoonak is ugyan ez


Jennie eredetileg vokálra akart menni és az is csak mivel ő tudott a legjobban gyorsan angolul ezért főrappel lett és tessék Ku**van jól rappel amúgy vezérénekes mint jisoo!!!


Csak hallgasd meg az összes számukat és szóló dalaikat és majd akkor megtudod hogy miről is beszéltem!!!!


+nyilván amikor énekelnek a koncerten vagy valamilyen díjátadón nyilván egy picit másabb a hangjuk mert amikor felveszik a zenét/MV vagyis amikor énekelnek egy teljesen zárt és hangszigetelt helyen vannak és jobb mikrofonnal!!

Ennyi a lényeg barom szóval ne mondd hogy ők nem tudnak énekelni vagy táncolni stb mert ha nem tudnának, nem lennének idolok/énekesek

ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!