Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az normális, hogy így meg...

Az normális, hogy így meg vagyok őrülve a Blackpink-ért?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy minden nap őket hallgatom, nem tudok tanulni ez miatt (de még így is írok 5ösöket), mindig rájuk táncolok, énekelek. Szerintetek ez normális?

2023. márc. 29. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is amikor először kezdtem el stanelni őket ez volt
2023. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4%

Azért az durva, hogy a Varga Irén féléken röhögnek, de az ilyen autotune királynőket istenítik (mert mind a négy az).

Mindezt csak azért, mert szépek és magas költségvetésű klipekben mutogatják őket. Annyi közük van a zenéhez és a tiszta énekléshez, mint egy kirakatbábúnak, … mert tulajdonképpen azok ebben az iparban.

Semmi bajom nincs a lányokkal emberileg amúgy, mert kedvesnek és szimpatikusnak tűnnek, de azért vannak kritériumok, amik megkülönböztetik a profi zenészeket az amatőröktől, és az élőben nyújtott teljesítményeik alapján ők az utóbbinak sem nevezhetők. Tátogni egy hal is tud.

2023. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ők az egyik kedvenceim! 😔😔😔
2023. márc. 31. 13:22
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért a tanulást se hanyagold emiatt.. 🥲
2023. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Próbálom nem hanyagolni
2023. márc. 31. 16:05
 6/21 A kérdező kommentje:
#2 miért talán te jobban tudsz énekelni és táncolni? Ők nagyon sokat dolgoznak az MVkkel, a dance practice-okkal és a szövegekkel is! Talán te jobban tudnád ezt csinálni? Mert szerintem nem! Lisa nagyon jó táncos! Rosé nagyon jól tud gitározni! Jennie nagyon jól tud rappelni! Jisoo-nak nagyon szép a megjelenése! Te tudnád ezeket csinálni? Nem hinném!
2023. ápr. 1. 15:50
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Elég nagy az arcod, buta kisgyerek, és ezt képzeld el, hogy végzett előadóművészként mondom. Olyan vizsgáim, klasszikus ének óráim voltak, ahol páros lábbal rúgták volna ki azokat, akik ezt a kínkeserves, minősíthetetlen nyafogást adják ki magukból “éneklés” néven:

[link]


Hosszú évekig olyan emberek treníroztak, hogy a sz*rt is kiverték belőlem, de legalább meg lett az eredménye.

“Te talán jobban tudsz énekelni?” 🤡

Ha bármelyik vizsgámon így énekeltem volna, kislány, nemhogy sírva hazazavartak volna, de egy kiadós fizikai kínzás után felnégyelve kapartak volna el, hogy esélyem se legyen ilyen minősíthetetlen teljesítménnyel valaha “zenésznek” neveznem magam.

“Nagyon sokat dolgoztak” - hát… még a levegővétel és a tiszta éneklés is gondot okoz nekik, de mindegy. Annyira fals és amatőr, amit csinálnak, mintha minden koncert alkalmával életükben először vernyognák el a dalokat.

De te annyira elvakult, botfülű fanocska vagy, hogy az sem esik le, hogy az albumokon, videoklipekben hallhatóan szarrá van szerkesztve a hanganyag.

Van egy olyan érzésem, hogy te az a kategória vagy, aki az egyvonalas C hangot se találja a zongorán.

2023. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!!!!!!!!!!!!! ŐK AZ EGYIK NAGY KEDVENCEIM!!!!!!!!!!! Lehet, hogy jobban énekelsz, de nem hinném, hogy jobban tudsz táncolni! És szerintem nagyon félnél a színpadokon hogyha kiállnál, nem úgy, mint ők!
2023. ápr. 1. 22:29
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és az az egyik kedvenc dalom☺
2023. ápr. 1. 22:30
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja és a magyar zene NEM olyan, mint a kpop! A kpop-ban nincs olyan, hogy magas hang és mély hang!
2023. ápr. 1. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!