Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Blackpink azért...

Szerintetek a Blackpink azért csinálja ezt a Born Pink Tour-t, hogy elbúcsúzzanak az összes rajongóiktól a világon?

Figyelt kérdés

Arra utálok, hogy ebben az évben lejár a szerződésük, és hogy azért csinálják, hogy elbúcsúzzanak az összes rajongóiktól?

(Nem szeretnék vitát nyitni ezzel a kérdéssel, úgyhogy kérlek ne vitázzatok🙏🙏🙏🙏!)



#K-pop #Blackpink #bornpinktour
2023. márc. 19. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Bízzunk benne. Egy agyzsibbasztó szennyel kevesebb. Sajnos úgyis jön helyette a következő futószalagos szar...
2023. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ilyen választ szerettem volna! Szerinted ezzel megbántasz engem és a BLINKeket? Hát nem! Én valójában magyar dalokat hallgattam, de 2022 szeptembere óta őket szeretem, és már nagyon is szeretem őket! Úgyhogy szépen és nőiesen megkérlek, hogy húzz el az Antarktiszra és tűnődj el az életeden, hogy megéri-e élned!
2023. márc. 19. 15:51
 3/23 A kérdező kommentje:
*,és már nagyon is sokat tudok róluk!*
2023. márc. 19. 15:52
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

"Köszi, de nem ilyen választ szerettem volna! "


Ha csak és kizárólag a saját véleményed érdekel, akkor vedd fel a telefonodra és hallgasd loopban végtelenítve.

2023. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem csak és kizárólag az én véleményem érdekel, de nem is ilyen válaszra számítottam! Írtam is, hogy NEM!!!!!! szeretnék vitát!
2023. márc. 19. 16:37
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
Én nem vitázom.
2023. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Elképzelhető. Aztán gondolom, a szerződésbontás után jön az összes kitálalás, mint mindig, hogy borzasztó dolgokat műveltek velük, esetleg csapaton belül is voltak olyan komoly konfliktusok, amikbe a naiv rajongók nem láttak bele.


Egyébként nem rossz indulatból, de ha ilyen érzékenyen érint minden más vélemény a sajátodon kívül, miért teszel fel kérdéseket?

2023. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
1 🤣🤣🤣🤣 de jó
2023. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 az a szerencse, hogy nem kezdtem el sírni, hanem kimondtam a véleményem! Meg én tényleg nem olyantól vártam választ aki nem a kérdésre válaszol!
2023. márc. 19. 19:09
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Hat a tréning ideje alatt mindenkivel borzasztó dolgokat művelnek….

Meg ugye elvileg nagyon szigorúak, ehhez képest a blackpink az egyik legtehetségtelenebb banda….

Ének, tánc, semmit nem tudnak

2023. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!