Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek mi a kedvenc blackpink...

Kinek mi a kedvenc blackpink shipje?

Figyelt kérdés

Nyilvan mivel a lányok testvérekként tekintenek egymásra ezért én is szeretném tiszteletben tartani őket. DE attól még lehet kedvenc shipe az embereknek szerintem csak túlzásokba ne essünk...

Szóval valamiért nekem Lisa és Rose (ChaeLisa)a kedvenc, Lisa a kedvenc tagom imádom őt (a többieket is nyilván nagyon szeretem) és valahogy Rose és közte olyan különleges kapcsolatot érzek hogy az hihetetlen.



2022. jún. 13. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Jennie - Lisa = JenLisa
Rose - Jennie = Chaennie
Lisa - Jisoo = Lisoo
Rose - Jisoo = ChaeSoo
Rose - Lisa = ChaeLisa
Jennie - Jisoo = JenSoo
26 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem shippelek
2022. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az, mint neked. Én shippelek, mint barátokat, néhány bandánál (pl skz Han és Leeknow) nem csak barátságból, mert tényleg egyértelműek az ilyen hintek or sum. De a kedvencem ChaeLisa, utána a Jenlisa. Lisa az ult biasom.
2022. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam, de valójában itt a kedvencem JenLisa!
2023. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!