Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Blackpink azért...

Szerintetek a Blackpink azért csinálja ezt a Born Pink Tour-t, hogy elbúcsúzzanak az összes rajongóiktól a világon?

Figyelt kérdés

Arra utálok, hogy ebben az évben lejár a szerződésük, és hogy azért csinálják, hogy elbúcsúzzanak az összes rajongóiktól?

(Nem szeretnék vitát nyitni ezzel a kérdéssel, úgyhogy kérlek ne vitázzatok🙏🙏🙏🙏!)



#K-pop #Blackpink #bornpinktour
2023. márc. 19. 15:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
36%
12 éves vagy?
2023. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#20as?
2023. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi elkéstem de gondolom már hallottál a jó hírről hogy meghosszabbították csak az a baj hogy nem normális szerződést kötöttek!

Ugyanis az első 6 hónapban önelláó tevékenységet végeznek magyarán elmehetnek báehova azzal vannak akivel csak szeretnének konkrét olyan vagy pl: Jennienek a saját entertainmentjével foglalkozik vagy ugye munkával legyen az vállakozás

Majd az az követő 6 hóbapban ami ugye már ha is lejár akkor az már egy év magyarán fél év önneálló tevékenység fél év Blackpink tevékenység

Ilyenkor csakis a Blackpinkkel foglalkozhatnak!és csinálahtják az új albumot zenéket esetleg új sorozatokat!


De ez csak ha jól tudom 2-4 évig tart ez a szerződés utánna valószínűleg végleg elhagyják a csoportot ami nekem hatalmas szívfájdalmam lesz!!!

Amikor még nem tudtuk hogy megújítják szerződésüket akkor is kb minden nap sírtam mert annyira az életem részévé vált a Blackpink hogy nélkülük nem is tudnám elképzelni az életemet!

Imádom őket mindig is a kedvenc énekeseim/bandám lesz és örökké itt fogom tartani őket a szívemben egyszer majd úgyis de fogom dolgozni!

Egyébként maguk mondták hogy a Blackpink örökké tart és attól hogy még feloszlanak egyszer tartani fogják velünk Blinksekkel a kapcsolatot és persze a tagok is! Hiszen ők már teljesen egybenőttek és legjobb barátok ugyan de ők egymásra testvérként tekintenek!


Köszönöm hogy elolvastátok

És kérdésedre a válasz valószínűleg nem ez miatt jött létra a Born pink WORLD tour!

febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!