Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Blackpink azért...

Szerintetek a Blackpink azért csinálja ezt a Born Pink Tour-t, hogy elbúcsúzzanak az összes rajongóiktól a világon?

Figyelt kérdés

Arra utálok, hogy ebben az évben lejár a szerződésük, és hogy azért csinálják, hogy elbúcsúzzanak az összes rajongóiktól?

(Nem szeretnék vitát nyitni ezzel a kérdéssel, úgyhogy kérlek ne vitázzatok🙏🙏🙏🙏!)



#K-pop #Blackpink #bornpinktour
2023. márc. 19. 15:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10

Köszönöm! Ők az egyik kedvenceim! Köszi a választ😔😔!

2023. márc. 19. 19:33
 12/23 A kérdező kommentje:
És pont akkor kapok ilyen választ amikor már meggyógyultam! Lehet, hogy ebbe bele fogok betegedni amit most te írtál #10! Meg az elődöd a #1!
2023. márc. 19. 19:36
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én nagyon szeretem a bandát, főleg Jisoo hangja egy álom🤩 De tény és való hogy a kpop mint műfaj szegény naiv fiatal lányok (vagy fiúk, ld. BTS) kizsákmányolásáról szól.:(


Hiányozni fognak, mert tőlük hallgattam meg anno életem első kpop számát, de jobb lesz így nekik is.


Amúgy igen, én is pontosan erre gondoltam amikor megláttam hogy lesz ez a Born Pink turné, hogy elbúcsúznak tőlünk.

2023. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
71%
#10 Ezzel kb.engem sértesz meg. Válaszolhattál volna normálisan vagy várj mégsem. Nem kellett volna válaszolnod. Szerintem a Blackpink egy nagyon jó banda. Ha most abbahagyják az éneket és atáncot nagyon szomorú lennék. Tehetségesek! Jól táncolnak és ha minden igaz a hangjuk is nagyon szép.( amúgy gondolom nem sok mindenkit érdekel, de szerintem Jennie- nek van a legszebb hangja. Olyan szép és különleges. De a kedvencem a bandábol Lisa. Ő olyan aranyos❤.) Remélem még folytatja a Blackpink az éneklést.🙏
2023. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Blink vagyok!!!!!


#15 “Remélem még folytatja a BP az éneklést”


Igazándiból ez egy nehéz kérdés mivel ugye már ott van az új 7 tagú BP a BabyMonsters, de más felől meg a YG csak nem olyan hülye ( ám bár mondjuk amit a 2NE1-nal és CL-lel tettek…) hogy a legnagyobb pénz forrását kiiktatja

2023. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem őket annyira de szomorú lennék ha már nem lennének benne a zeneiparban
2023. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Egyébként azok akik nem biztosak valamiben, miért nem néznek utána a dolgoknak? semmi támadás vagy ilyesmi a kérdezőnek, de ha valaki úgy napi szinten követi az infókat a lányokról, az tudja erre a kérdésre a választ szerintem.


A lányok szerződése ha jól emlékszem augusztus 10-e előtt jár le valamikor. Normális esetben, ha neked is a szerződésed egy munkahelyen lejár, akkor utána nem fogsz dolgozni már ott. Ezt azért írtam így, mert a lányoknak már most van augusztus végére is tervezett turné állomásuk, ergo ebből még a hivatalos bejelentés előtt is, simán ki lehet következtetni, hogy hosszabbítottak. Hiszen ha nem így lenne, akkor augusztus 10-án, nekik meg kellene szűnniük mint banda, és fel sem léphetnének sehol közösen.


Coachella előtt pedig egy interjúban mondták el, hogy nem fognak feloszlani mint banda, mert a zene a szerelmük, és tovább szeretnék még csinálni, mint egy banda!


Szóval mi rajongók ennek örülhetünk, a hatereknek meg tovább gyűlölködhetnek, mert életük egyébként sincs.

2023. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%

A zene az életük de jisoo eleve nem is idol hanem színesz akart lenni 😂

Mindenki jobban járt volna lol

2023. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 nem járt volna mindenki jobban, mert Jisoo nélkül nem is teljes a banda. Sőt, ha az egyik tag hiányzik, akkor nem teljes a banda. Nekem pl Rosé a bias-om, és nagyon sírnék, ha kilépne. Napokig sírnék, mert ha mondjuk pont a Gone-t, az On The Ground, vagy a Hard To Love szólója menne a fülemben nagyon elkezdenék sírni. Nem is akarok belegondolni abba, hogy ők kilépnek. Na mindegy! A Blink-ek nagyon szomorúak lennének, ha az egyik tag nem lenne ott. Kész pont. Hogyha a te kedvenc énekesed lépne ki örülnél neki? Hát nem szerintem! Hogyha Jisoo kilépne ÉN örülnék neki? Hát nem! Kész, pont, ennyi!
2023. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!