Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az normális, hogy így meg...

Az normális, hogy így meg vagyok őrülve a Blackpink-ért?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy minden nap őket hallgatom, nem tudok tanulni ez miatt (de még így is írok 5ösöket), mindig rájuk táncolok, énekelek. Szerintetek ez normális?

2023. márc. 29. 21:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
„Hát... még a levegővétel és a tiszta éneklés is gondot okoz nekik” Én nem olyanokat kérdeztem akik nem a kérdésre válaszolnak!
2023. ápr. 2. 09:04
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is jó jegyeket szerzel akkor nem baj, miért ne. Szerintem semmi gond nincs ezzel, előbb utóbb mindenki ízlése változik, vagy mást fog kedvelni. Ha viszont tényleg zavar, akkor ajéánlom, hogy hallgass zenei téren több műfajt is (ha tetszik), vagy más kpop bandákat is.
2023. ápr. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
Sztem nincs meg szerkeztve a hangjuk azon lehetne hallani ha valaki használ olyant és aki ezt írta arra ne hallgas kérdező mert csak irigy ezt egy olyan írja aki lassan 6 éve hallgat kpop ot és láttam videót amit random feldob az insta hogy színpadon énekelnek (jó lehet van mikor tátognak az előre felvett zenére de itt nem ) és nincs olyan Rossz hangjuk hogy azt fel kéne javítani az még más dolog hogy aki nem szereti a Kpop ot az nyilván le szolja meg stb
2023. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az elején leszögezném hogy Blink vagyok!!!!! De azért nekem sem tetszik pár dolog a BP-vel kapcsolatban, pl: hogy nevetséges hogy évi 1 comebackkel keresnek miliókat vagy hogyha már a comeback-oknál tartunk akkor hogy ők eljutottak arra a szintre hogy minden zenéjük ha nem is ugyanolyan de legalábbis nagyon hasonló. Továbbá (tudok h ez nem a lányok hibája) a Fandom is valami hihetetlenül toxikus csak egy példa: A Blinkek elkezdék utálni Momo-t mert ő egyszer szexi koncepcióú táncot adott elő és ezt biztos hogy Lisa utánzás (mert nyílván csak Lisa táncolhat szexi koncepciót).


És itt még azt is megszeretném jegyezni hogy én még mindig Blink vagyok és nagyon szeretem a lányokat!!! A YG-t már kevésbé de az most mind1…..

2023. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
4%
#14 EGYSZER volt évi egy comeback-jük. Az 2017-ben. A többi évben már több is volt. Nézd meg 2020-t vagy 2022-t.
2023. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#14 nagyrészt a fandom hibája mert szerintem se utánzás ha valamelyik másik lány bandából szexi koncepciót táncol a másik dolog amivel egyet értek h blinkek közül rengeteg toxikus van (tisztelet a kivételnek) mert más lány bandákat egyből le szólnak ugyanúgy az Armyk is közül sokan egy videóban láttam h egy csaj előtt volt egy exo és egy bts album ha jól emlékszem az exo-s album ból a lemezt szét törte a bts lemezt meg nem
2023. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

#16 khmmm khmm 2021 amikor egy sem SEM volt (mármint group comeback)


#17 lehet hogy félre értettük egymást nekem nincs csak a Blink-ekkel bajom nekem minden toxikus fannal bajom van lehet az Stay, Exo-L, Army vagy akar Blink is

2023. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 én group comeback rol egy árva szót nem szóltam (#16 os voltam )
2023. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 meg nem feltétlenül a Blinkekre értem ezt , ez egy példázat mert ugye egyrészt a blinkekrol volt szó és leginkább ott tapasztalom meg az armyk nál h más bandát le szólnak. DE ettől még ugyanugy Exo-L meg más fandomok között is van aki mondjuk le szólja a másik bandákat
2023. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#17 én group comeback-ről beszéltem. 2021ben azért nem volt, mert akkor a szóló dalok jöttek ki. De AZON KÍVÜL ÉS 2017en KÍVÜL TÖBB comeback-jük is volt!
2023. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!