Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Véleményetekre vagyok kíváncsi...

Véleményetekre vagyok kíváncsi. A Gáspár-család tönkretette mindkét lánya életét, mert kitették az életüket az országnak. Ti bevállalnátok ezt? Virág olyan, mint akinek nincs minden rendben a fejében.

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 12:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból ellene vagyok a gyerekek nyilvános szerepeltetésének akaratukon kívül, plusz én se szeretek szerepelni. Úgyhogy nálam egyértelmű hogy visszautasítanám.

Bár valljuk be hogy ezért engem fel se kértek volna 🙂. Győzőt gondom nem véletlenül választották. Hozták ezt az idióta buta stílust, színészedtek, és az emberek bekajálták. A valóságban nem hülyék egyáltalán.

És most visszakanyarodok a mondanom elejére, hogy valahol ezt akarta tehát nem véletlenül kérték fel. Azzal gondolom nem számolt hogy a gyerekeivel ez lesz.

2022. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Virag sosem volt ep szellemileg, gyerekkoraban is csak hisztizett minden adasban, amit lattam. Evelin viszont talpraesett lany igy is, jol el, sot ugyanugy szerepel celeb musorokban sajat akaratabol is, nagy torest nem okozhatott neki.
2022. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

4. és 10.: Nem jött át nekik, mindig oda kell írni, hogy irónia.


9.! Állandóan okoskodsz, csak a kérdés nem megy át. Olvasd el még egyszer, mi a kérdésem lényege.

2022. jan. 16. 13:04
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

#10


Már miért kellett volna átjönnie?

Ismerünk talán téged?

Lehet, hogy halál komolyan gondolod, mert ennél nagyobb förtelemmel is találkoztunk már itt.

2022. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mert szövegértés az most nem megy nálad kedves ItGuy, vagy hogy a manóba hívnak. Levetted a nickneved egyből. Vajon miért?
2022. jan. 16. 13:16
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálni nem tudom őket, úgy megszedték magukat, hogy a gyerekkorért cserébe most kb úgy élnek ahogy akarnak.
2022. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
#15 mi a fenéről beszélsz, mit vettem le? :D
2022. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam, te vagy az aki alapből megalapozatlan felvetésből indul ki, de úgy látom egyesek azt képzelik, ahogy minden amit a tévében látnak igaz.
2022. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!